Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WOO AUDIO - marka lampowego specjalisty w dystrybucji MIP (12.06.2017)

Dzięki firmie MIP na nasz rynek trafiają produkty Woo Audio. Polska jest drugim krajem w Europie z dystrybucją tej marki. WooAudio to firma powstała w 2004 roku w USA, a siedzibę ma w Nowym Jorku. Dwaj główni inżynierowie - Wei i Zhi Dong - mają za sobą ponad 60 lat konstruowania i budowania wysokiej klasy wzmacniaczy. Głównym animatorem jest przedstawiciel młodego pokolenia Jack Woo - dyrektor techniczny i główny manager.

Montaż wykonywany jest z autorskich komponentów, na miejscu w Nowym Jorku, aby sprostać wysokim i rygorystycznym normom Woo Audio. Dodatkowo klient może wykupić pakiety ulepszeń umożliwiające indywidualne dobranie sprzętu pod swoje potrzeby. W skład takich pakietów mogą wchodzić na przykład lepsze lampy.

Woo Audio specjalizuje się w produkcji wzmacniaczy lampowych, zwłaszcza wzmacniaczy słuchawkowych. Stosowane są zarówno wyjścia transformatorowe jak i OTL. Oferta Woo Audio obejmuje też transport CD (WTP-1) i konwerter CA (WDS-1).

Woo Audio WA8 Eclipse to lampowy wzmacniacz słuchawkowy zasilany bateryjnie - według producenta pierwszy taki na świecie. Pracuje w klasie A i posiada wbudowany konwerter CA 24bity/384kHz w celu ułatwienia współpracy z urządzeniem źródłowym. Dzięki wysokiej mocy, WA8 Eclipse jest zdolny do napędzenia słuchawek najwyższej klasy high-end o impedancji 8-600Ω. Bardzo niskie zniekształcenia i szumy czynią zeń doskonałego partnera dla słuchawek typu IEM.

Wzmacniacze słuchawkowe WA6 i WA60SE są produkowane jest od prawie dekady. Aktualnie oferowane wersje to druga generacja.

Woo Audio WA7 to wzmacniacz lampowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Do kupienia w opcji z zasilaczem liniowym bądź lampowym.

Woo Audio WA22 to w pełni zrównoważony - od wejścia do wyjścia - wzmacniacz słuchawkowy.

[zdjęcie wzmacniacz słuchawkowego Woo Audio WA6-SE]
[zdjęcie wzmacniacz Woo Audio WA234 mono]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Woo Audio WA22]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl