Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AURALIC - modernizacja oprogramowania z obsługą HTML5 (25.05.2017)

Firma Auralic przygotowała dla użytkowników innych platform systemowych niż Apple iOS, możliwość korzystania z urządzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Dotyczy to wszystkich modeli producenta.

Od maja 2017 aplikacja DS Lightning dostępna jest z poziomu urządzeń działających na systemach Android, Linux czy Windows. Aplikacja oparta na technologii HTML5 działa z poziomu każdej przeglądarki internetowej.

Aby dostać się do panelu konfiguracyjnego oraz ustawień urządzenia Auralic wystarczy wprowadzić jego adres IP. Użytkownik może dokonać wszelkich konfiguracji oraz potrzebnych zmian w obsłudze.

Sama obsługa strumieniowania odbywa się już przy pomocy dostępnych powszechnie aplikacji. Producent zaleca wybór aplikacji BubbleDS, ale może to być inne oprogramowanie jak np. Linn Kazoo czy Kinsky. Aplikacje dostępne są na platformie GooglePlay.

Pojawienie się wersji web zbiegło się z udostępnieniem przez producenta wersję 5.0beta aplikacji DS Lightning na systemy iOS. Każdy użytkownik może zgłosić się do testów i zacząć używać jej natychmiast.

Nowa aplikacja poprawia wiele błędów, wprowadza też nowości i ulepszenia. Wzbogacono funkcje oraz silnik przetwarzania dźwięku, wprowadzono obsługę MQA oraz ROON dla Auralic Mini. Poszerzyła się funkcjonalność obsługi bibliotek oraz szybkość działania. Dodano wiele opcji, które powinny ułatwić pracę z produktami Auralic. Więcej szczegółów na temat zmian i nowości w aplikacji DS Lightning można znaleźć na stronie producenta.

Aktualizacje dla użytkowników urządzeń Auralic są bezpłatne.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl