Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MR SPEAKERS - planarne słuchawki Aeon (19.05.2017)

Pod koniec czerwca na naszym rynku mają być dostępne nowe słuchawki MrSpeakers Aeon. Polską cenę ustalono na 4.000zł brutto (dystrybucja MIP), czyli znacząco mniej niż w przypadku modeli Ether i Ether Flow. W wybranych sklepach można już nabyć nowy model w przedsprzedaży z 20-procentowym rabatem.

Aeon zawiera całą technologię słuchawek Ether Flow w kompaktowej i ekonomicznie zaprojektowanej obudowie. Podobnie jak poprzednie modele, słuchawki są zaprojektowane i wytwarzane w San Diego w Kalifornii.

Słuchawki bazują na nowym przetworniku planarnym (ortodynamicznym). Zastosowano technologie V-Planar (sfałdowana membrana) oraz TrueFlow (konstrukcja ułatwiająca przepływ powietrza przez układ magnetyczny dla zmniejszenia zniekształceń i poprawy dynamiki) znane już ze szczytowych modeli serii Ether oraz Ether Flow. Konstrukcja Aeona nawiązuje bardziej do modelu Ether C Flow. Słuchawki są jednak lżejsze, a muszle mają owalny kształt. Gniazda na wtyki pozostawiono identyczne jak w pozostałych modelach.

Pałąk jest wykonany z NiTinol (metalu z pamięcią) o konstrukcji bez zawiasów. Do wykończenia pałąka wykorzystano barwioną skórę. Kabel w oplocie materiałowym z podwójnymi końcówkami jest kompatybilny ze słuchawkami Ether i Alpha.

Dane techniczne słuchawek MrSpeakers Aeon:

[zdjęcie słuchawek MrSpeakers Aeon]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl