Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

RHA - dwa modele dokanałowych słuchawek bezprzewodowych (12.05.2017)

Brytyjska firma RHA zapowiedziała dwa nowe modele słuchawek, które będą wkrótce prezentowane na wystawie w Monachium (18-21 maja) i wejdą do sprzedaży latem. Polską dystrybucję marki RHA prowadzi Audiomagic.

Nowe modele to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe MA650 Wireless oraz MA750 Wireless. Korzystają one z transmisji Bluetooth z obsługą kodeka aptX.

MA650 Wireless (zapowiadana cena 99,95 Euro) wykorzystują przetwornik dynamiczny o oznaczeniu 380.1. Mogą pracować do 12 godzin. Zastosowano w nich obudowy z wysokoprocentowego aluminium, których specjalny kształt pomaga tłumić zakłócenia z zewnątrz. Elastyczny, zaokrąglony pałąk oraz wbudowany pilot poprawiają wygodę.

MA750 Wireless (zapowiadana cana 149,95 Euro) wykorzystują przetwornik dynamiczny 560.1 znany z wersji przewodowej MA750. Wytrzymałą konstrukcję wykonano ze stali nierdzewnej i zastosowano unikalny dla słuchawek RHA kształt aerofoniczny. Możliwa jest praca do 12 godzin. W budowie MA750 Wireless także wykorzystano zaokrąglony, ergonomiczny pałąk, elastyczne prowadnice oraz wbudowanego pilota.

[zdjęcie słuchawek RHA MA-650 Wireless]
[zdjęcie słuchawek RHA MA-750 Wireless - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl