Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - trójkanałowy wzmacniacz mocy (25.07.2001)

Bryston przedstawił trójkanałowy wzmacniacz mocy 6B-ST. Składa się on z trzech całkowicie oddzielnych układów z własnymi zasilaczami. Każdy kanał dostarcza do 250W do obciążenia 8 omów oraz do 400W na obciążeniu 4-omowym. Bryston 6B-ST wyposażono też w trójpozycyjny selektor wzmocnienia zarówno dla wejść zrównoważonych jak i niezrównoważonych oraz przełącznik do zmiany polaryzacji (odwracania fazy) sygnału. Każdy kanał ma w zasilaczu kondensatory filtrujące o pojemności 40.000 uF. Wzmacniacz można wykorzystać nie tylko w instalacjach kina domowego ale także do tri-ampingu kolumn, które są do tego przystosowane. Każdy egzemplarz przechodzi u producenta okres 100-godzinnego użytkowania wstępnego, a producent daje 20 letnią przechodnią gwarancję.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl