Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - wielokanałowy amplituner AVR-X540BT (4.05.2017)

W bieżącym miesiącu do sprzedaży wchodzi nowy amplituner audio-wideo Denon AVR-X540BT. Będzie on dostępny w cenie 1495 zł (dystrybucja Horn Distribution) w kolorze czarnym.

AVR-X540BT obsługuje odtwarzanie strumieniowe za pośrednictwem interfejsu Bluetooth. Amplituner ma możliwość zapamiętania 8 różnych urządzeń Bluetooth, tak więc liczne grono osób może bez problemu korzystać z tej funkcjonalności. Przez Bluetooth można też kontrolować pracę urządzenia. Specjalna aplikacja mobilna 500 Series Remote Bluetooth pozwala na sterowanie AVR-X540BT przy pomocy smartfona lub tabletu. Aplikacja umożliwia korzystanie z funkcji takich jak On/Off, Volume Up/Down, Mute czy Source Selection. Jest ona dostępna za darmo dla urządzeń korzystających z Androida lub iOSa.

AVR-X54-BT to amplituner 5.2-kanałowy. Każdy z pięciu kanałów wzmacniacza ma moc 130W. Dostępne są też dwa wyjścia liniowe dla subwooferów.

Urządzenie może współpracować z najnowszymi formatami telewizyjnymi jak i kinowymi. Jest kompatybilne ze specyfikacją HDCP 2.2 niezbędną do odtwarzania plików w formacie 4K Ultra HD z zabezpieczeniem przed kopiowaniem. Do dyspozycji jest pięć wejść HDMI, z których trzy obsługują pełne HDCP 2.2/4K 60p. AVR-X540BT obsługuje w pełnym zakresie 4K Ultra HD z podpróbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through. Zapewnia także kompatybilność 3D na wszystkich wejściach HDMI. Obsługiwane są takie funkcjonalności jak ARC dla dźwięku z telewizora, HDMI CEC.

Amplituner ma wyjście HDMI, analogowe wejścia i wyjście wideo, analogowe wejścia audio i cyfrowe optyczne wejścia audio.

AVR-X540BT posiada port USB umiejscowiony na przedniej ściance. Umożliwia on odtwarzanie plików muzycznych takich jak MP3, WMA, FLAC czy AAC z urządzeń przenośnych, jak również ich ładowanie.

Obsługiwane są ścieżki dźwiękowe Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.

Graficzny interfejs użytkownika ułatwia konfigurację, a oprócz tego użytkownika wspiera w konfiguracji asystent ustawień - Denon Setup Assistant. AVR-X540BT zawiera również funkcję Auto Setup z korektą akustyki pomieszczenia. Specjalny mikrofon do przeprowadzenia pomiarów jest dołączony do zestawu, dzięki czemu można dostosować najważniejsze parametry systemu odpowiednio do głośników z jakich dźwięk jest odtwarzany oraz do przestrzeni, w jakiej znajduje się system.

AVR-X540BT wyposażono w cztery przyciski z funkcjonalnością Quick Select, które umożliwiają użytkownikowi wybranie ulubionych źródeł odtwarzania, zapamiętując dla nich preferowane ustawienia dźwiękowe. Przyciski Quick Select mogą być również kontrolowane przy pomocy aplikacji Bluetooth lub przy pomocy zwykłego pilota.

[zdjęcie amplitunera Denon AVR-X540BT]
[zdjęcie amplitunera Denon AVR-X540BT - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl