Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SYNERGISTIC RESEARCH - kondycjoner PowerCell 8 UEF (20.04.2017)

Do sprzedaży wszedł kondycjoner SynergisticResearch PowerCell 8 UEF. Jego cena z przewodem zasilającym Black HC Power Cord wynosi 13.210 złotych, a z przewodem Level 2 Power Cord 19.840 zł. Dystrybucję prowadzi Audiofast.

Według założeń projektowych PowerCell 8 UEF ma być niewielkim kondycjonerem sieciowym, zdolnym dostarczyć bardzo duży prąd, konkurencyjnym dla dużo większych konstrukcji.

Dla potrzeb PowerCell 8 UEF zaadaptowano komórki elektromagnetyczne 6-tej generacji stworzone oryginalnie dla nowego kondycjonera PowerCell 12 UEF. Komórki te korzystają z opatentowanej technologii wzbogaconej o zastosowanie grafenu, który w temperaturze pokojowej zachowuje się prawie jak nadprzewodnik, co pozwala dostarczyć nieograniczony prąd, ktory jest filtrowany poza ścieżką sygnałową za pomocą aktywnego procesu indukcyjnego.

Poprzednie kondycjonery PowerCell oparto o zewnętrzne zasilanie. PowerCell 8 UEF korzysta z wbudowanego, szwajcarskiego zasilacza zapewniającego zapas dynamiki i obniżającego szum tła systemu, co z kolei pozwala w pełni wykorzystać możliwości komórek elektromagnetycznych.

Kondycjoner jest wyposażony w osiem gniazd sieciowych wysokiej klasy. Obudowę wykonano z lotniczego aluminium. Okablowanie wewnętrzne to wielożyłowy, zawierający srebro przewód 12AWG. Wykorzystany dielektryk to PTFE. Zastosowano kondensatory Synergistic Research Quantum oraz lut z zawartością 4% srebra.

Kiedy zachodzi potrzeba dostarczenia dużej mocy (na przykład do monobloków) wysokoprądowe gniazdo zasilania IEC 20A oraz wielożyłowe przewody bez ograniczeń dostarczają prąd do wbudowanych komórek elektromagnetycznych. Powierzchnia wewnętrznej aktywnej komórki UEF EM wynosi 387cm2.

W celu maksymalizacji efektów zastosowania kondycjonera producent poleca też zdublowanie izolacji komponentów systemu poprzez podłączenie PowerCell 8 UEF do jednego z gniazd kondycjonera PowerCell 12 UEF. Do PowerCell 8 UEF należy następnie podłączyć te komponenty, które są źródłem największej ilości zakłóceń jak dyski twarde, komputery, monitory, zaś do PowerCell 12 UEF resztę komponentów. Zapewnia to największą izolację urządzeń cyfrowych i analogowych.

Dane techniczne kondycjonera PowerCell8 UEF:

[zdjęcie kondycjonera SynergisticResearch PowerCell 8 UEF]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl