Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IFI AUDIO - iEMtach, reduktor poziomu sygnału dla słuchawek (11.04.2017)

Na nasz rynek wchodzi kolejne z grona urządzeń akcesoryjnych iFi Audio. Jest to iEMatch, reduktor poziomu sygnału dla słuchawek. Jego cena wynosi 249 złotych (dystrybucja Camax).

iEMatch ma za zadanie rozwiązać problem zbyt dużej czułości słuchawek, zwłaszcza dokanałowych. W wielu przypadkach czułość słuchawek jest na tyle duża, że prowadzi to do ograniczenia zakresu dynamiki, słyszalnego wzrostu poziomu szumów i znacznego ograniczenia wykorzystywanej w praktyce części zakresu regulacji głośności. Włączając iEMatch pomiędzy wzmacniacz słuchawkowy a słuchawki można wprowadzić 12dB lub 24dB tłumienia - zależnie od wybranej przełącznikiem nastawy (High / Ultra).

iEMatch z jednej strony jest zakończony wtykiem 3,5mm, a z drugiej ma gniazdo 3,5mm. Zastosowano 4-stykowe konektory TRRS co umożliwia zarówno pracę w trybie symetrycznym jak i w trybie niesymetrycznym. Do wyboru właściwego wariantu służy odpowiedni przełącznik.

Obudowę iEMatch wykonano ze stopu aluminium i magnezu. Okablowanie wykonano ze srebra/miedzi 6N. Na pozłacanej płytce drukowanej są audiofilskie podzespoły (jak rezystory MELF).

Do zestawu dołączane są akcesoria przeznaczone dla osób podróżujących: pozłacana przejściówka samolotowa, zatyczki do uszu wykonane z pianki z pamięcią oraz woreczek z materiału.

Dane techniczne iEMatch:

[zdjęcie iFi Audio iEMatch]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl