Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - douszne słuchawki AH-C621R (5.04.2017)

W bieżącym miesiącu do sprzedaży wchodzą douszne słuchawki Denon AH-C621R. Będą one dostępne w kolorach białym oraz czarnym (dystrybucja Horn Distrubution).

AH-C621R mają konstrukcję z odlewanego aluminium i żywicy. Specjalnie zrobione na zamówienie 11.5-milimetrowe przetworniki są według materiałów informacyjnych producenta neutralnie dostrojone. Zastosowano otwory optymalizujące akustykę, umiejscowione z przodu i z tyłu obudowy. Otwory te wyrównują ciśnienie powietrza przed oraz za przetwornikiem, co ma zapewnić dynamiczny dźwięk bez zniekształceń.

Dopasowanie do uszu użytkownika ma zapewnić połączenie dołączanych w zestawie dousznych wkładek Comply TX400 z ergonomiczną obudową. Pod wypływem ciepła pianka dopasowuje się do kształtu ucha, zapewniając lepsze brzmienie oraz izolację od dźwięków otoczenia. Specjalna technologia firmy Denon (Radial Cascade Damper) izoluje słuchawki od mechanicznych zakłóceń (np. tarcie o ubranie użytkownika) przenoszonych przez kabel. W zestawie są cztery pary wkładek silikonowych (XS, S, M, L), etui, a także klips na przewód.

Model AH-C621R posiada na kablu pilot z 3 przyciskami i wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu użytkownik może kontrolować dźwięk płynący z iPhone'a przy pomocy funkcjonalności takich jak Play/Pause, przeskakiwanie po utworach, a także zmiana głośności. Może też przy jego pomocy odbierać i odrzucać rozmowy telefoniczne. Po długim przyciśnięciu środkowego przycisku na pilocie urządzenie wywołuje Siri, pozwalając tym samym na kontrolę głosową iPhone'a, a tym samym również odtwarzania.

Oprócz tego dedykowana aplikacja Denon Audio (dostępna na iOS i Android) umożliwia dostrajanie dźwięku tak, aby dopasować go do indywidualnych preferencji. Aplikacja posiada też ulepszony interfejs odtwarzania, który pozwala na kolejkowanie i budowanie playlist, oraz umożliwia dostęp do ponad 70.000 stacji radiowych i milionów programów VOD, dostępnych przez internetowe radio TuneIn.

Dane techniczne słuchawek Denon AH-C621R:

[zdjęcie słuchawek AH-C621R]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl