Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ARTNOVION, SCHNEPEL - ustroje akustyczne i stoliki na sprzęt z betonowym wykończeniem (30.03.2017)

W ofercie firm Artnovion i Schnepel pojawiły się nowe modele z wykończeniem powierzchni imitującym beton, adresowane przede wszystkim do klienteli zainteresowanej zarówno sprzętem audio wysokiej jakości jak i wystrojem wnętrz w nowoczesnym stylu. Polską dystrybucję prowadzi CORE trends.

W przypadku Artnovion poszerzono gamę paneli akustycznych Komodo i można teraz kupić wersję z wykończeniem o wyglądzie betonu. Panele bazują na zastosowaniu płyty o odpowiednio zaprojektowanej perforacji. Mają wymiary 595 * 595 mm i grubość w zakresie 58-60mm. Pasmo ich efektywnej pracy rozciąga się od 400Hz do 3150Hz.

Podobna nowość weszła też do oferty firmy Schnepel. W tym przypadku wykończenie o wyglądzie betonu zostało wprowadzone do stolików serii X-Line. Naśladowany jest nie tylko wygląd, ale także faktura betonu. Seria X-Line obejmuje zarówno typowe stoliki do sprzętu hi-fi jak również do zestawów audio-wideo. Oprócz wykończenia naśladującego beton jest też szereg innych opcji zarówno dla boków jak i dla półek. Cena stolika X-HiFi PG 2 wynosi 10.853 złote, a cena stolika X-HiFi XL PG 2 wynosi 13.115 złotych.

[zdjęcie panelu akustycznego Artnovion Komodo]
[zdjęcie stolika audio Schnepel X-Line HiFi]
[zdjęcie stolika audio-wideo Schnepel X-Line 1400]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl