Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOSTEX - słuchawki zamknięte TH7 i douszne TE04 (20.03.2017)

Po kilku droższych modelach (słuchawki TH900MK2, wzmacniacz słuchawkowy HP-V8) i modelach ze średniego przedziału (słuchawki TH610, wzmacniacz HP-A8 MKII) Fostex wprowadził bardziej przystępne nowości. Są to zamknięte słuchawki TH7 oraz douszne TE04 (dystrybucja MIP).

Zamknięte słuchawki dynamiczne Fostex TH7 (cena 399 złotych) to zmodyfikowany następca modelu TH7-B oraz TH7-W. Na nowo zaprojektowana zamknięta obudowa daje wysoką izolację akustyczną. Zewnętrzne pokrycie z gumowej farby jest dostępne w czterech kolorach (czarny, czerwony, biały, turkusowy). Przetworniki mają rozmiar 40 mm. Poduszki ze sztucznej skóry wysokiej jakości mają zapewnić wygodę przy długotrwałym użytkowaniu. Kabel o długości 1,2 m jest zakończony pozłacanym prostym wtykiem stereo 3,5 mm.

Dane techniczne TH7:

Model TE04 (cena 349 złotych) to słuchawki dokanałowe. Specjalnie zaprojektowana, lekka, anatomiczna obudowa z plastiku zapewnia dopasowanie do ucha. Membrana 8mm jest napędzana przez cewkę z CCAW (Copper-Clad Aluminum Wire) pracującą w układzie magnetycznym z magnesem neodymowym. Kabel jest odłączany. W standardowym zestawie są dwa kable. Jeden z kontrolerem i mikrofonem do smartfonów. Drugi ma regulowaną długość. Są też cztery rozmiary wkładek dousznych.

Dane techniczne TE04:

[zdjęcie słuchawek Fostex TH7]
[zdjęcie słuchawek Fostex TE04]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl