Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDEN EAR - subwoofery SuperSub XXL i SuperSub X (16.03.2017)

Amerykańska firma GoldenEar poszerzyła swoją ofertę o dwa subwoofery. Są to modele SuperSub XXL (cena 10.580 złotych) i SuperSub X (cena 6.610 złotych). Ich polską dystrybucję prowadzi Audiofast.

Subwoofery serii SuperSub zostały zaprojektowane z myślą o połączeniu dobrych osiągów, umiarkowanych wymiarów i dobrego wyglądu. Z zewnątrz są lakierowane na wysoki połysk.

SuperSub-y mają po dwa ustawione poziomo, przeciwstawne głośniki basowe o dużym skoku (12-calowe w SuperSub XXL, 8-calowe w SuperSub X). Prostokątne membrany bierne też są ustawione przeciwstawnie, na dolnej i górnej ściance. Jest to opatentowana przez firmę topologia.

Zastosowano wzmacniacze klasy D (1600W w modelu XXL, 1400W w modelu X), których projekt bazuje na technologii stworzonej na potrzeby flagowego modelu firmy - kolumn GoldenEar Triton One. Układy elektroniczne zawierają dyskretne wielopasmowe limitery, korekcję charakterystyki wykonaną z perfekcyjną fazą, w pełni symetryczne filtry rekonstruujące. Dołożono starań aby zminimalizować opóźnienia.

Subwoofery mają wejście niskopoziomowe RCA LR. Można je zasilić sygnałem stereo i następnie poddać sygnał filtracji. Można też na jedno gniazdo podać sygnał LFE przefiltrowany już wcześniej przez elektronikę i nie poddawać go filtracji w subwooferze. Tryb pracy wybiera się przełącznikiem. Na wyposażeniu jest regulacja poziomu i regulacja częstotliwości podziału (filtra dolnoprzepustowego).

Dane techniczne subwoofera SuperSub X:

Dane techniczne subwoofera SuperSub XXL:

[zdjęcie subwooferów GoldenEar SuperSub XXL oraz SuperSub X]
[konstrukcja subwoofera GoldenEar SuperSub XXL]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl