Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IBASSO - przenośny wzmacniacz słuchawkowy PB3 i douszne słuchawki IT03 (15.03.2017)

Marka iBasso jest obecna na polskim rynku od kilku lat. Teraz do sprzedaży weszły douszne słuchawki IT03 oraz przenośny wzmacniacz słuchawkowy PB3 z wyjściem symetrycznym. Dystrybutorem jest firma MIP.

Wzmacniacz PB3 (cena 1.149 złotych) - jako jedno z niewielu tego rodzaju urządzeń na rynku - ma wyjście symetryczne 2,5mm. Oprócz tego jest też typowe wyjście 3,5mm. Do dyspozycji jest dwupoziomowy przełącznik wzmocnienia. Konstrukcja bazująca na wzmacniaczu operacyjnym z buforem zapewnia duży prąd i wysoką moc wyjściową (do 480 mW). Do regulacji głośności wykorzystano potencjometr ALPS. W układach zasilania zastosowano superkondensator, który jest odpowiednikiem 1.000 sztuk 470uF kondensatorów elektrolitycznych. Rezystancja tego kondensatora jest bardzo mała, co zapewnia szybką odpowiedź układu. Wbudowany akumulator o pojemności 2500mAh pozwala na pracę do 20 godzin. Obudowę wykonano ze wzmocnionego aluminium.

Dane techniczne iBasso PB3:

Odpowiednim partnerem dla PB3 mogą być nowe słuchawki douszne iBasso IT03 (cena 1.299zł). Wykorzystują one po 3 przetworniki na kanał (jeden przetwornik dynamiczny, 2 przetworniki armaturowe). Daje to szeroki zakres pasma 10Hz-30kHz. iBasso IT03 standardowo na wyposażeniu posiadają kabel zakończony złączem mini-jack 3,5mm. Ze względu na odpinany kabel, słuchawki można też podłączyć wykorzystując symetryczne wyjście słuchawkowe w iBasso PB3, dokupując kabel iBasso CB12. Kabel ten składa się z 8 żył miedzi ze stopem srebra, a jego cena to 399 złotych.

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego iBasso PB3]
[zdjęcie słuchawek iBasso IT03]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl