Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - przenośny głośnik Beolit 17 (10.03.2017)

Zaprezentowany został nowy przenośny głośnik Beolit 17 marki B&O Play. W Polsce będzie on dostępny w bieżącym miesiącu w dwóch kolorach (Stone Grey oraz Natural) w cenie 2.199 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Komunikacja bezprzewodowa odbywa się poprzez Bluetooth 4.2 ADK 4.0. Na wyposażeniu jest też wejście liniowe w postaci gniazda mini-jack 3,5mm. Możliwe jest sparowanie dwóch głośników korzystających z bezprzewodowego połączenia do pracy w stereo.

Jest to najmocniejszy głośnik z serii Beolit. Ma wbudowane dwa wzmacniacze klasy D o mocy 35W każdy, osobno do obsługi wysokich i niskich tonów. Dolną część pasma odtwarza głośnik o rozmiarze 5,5 cala pracujący z dwoma 4-calowymi membranami biernymi. Górną część pasma odtwarzają trzy 1,5-calowe głośniki średnio-wysokotonowe. Według materiałów producenta Beolit 17 zapewnia dookólne promieniowanie dźwięku (True 360 Sound).

Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.200mAh pozwala na pracę bezprzewodową do 24 godzin przy umiarkowanej głośności. Ładowanie trwa 2,5 godziny. Inteligentna 45-watowa ładowarka maksymalizuje szybkość ładowania. Do ładowania służy port USB C działający dwustronnie - tą drogą jest ładowany wbudowany akumulator, ale można też naładować urządzenie zewnętrzne, jak choćby smartfona.

Beolit 17 współpracuje z aplikacją Beoplay pozwalającą między innymi na ustawienia ToneTouch do personalizacji brzemienia. Na wyposażeniu jest też nowy, inteligentny przycisk łączności, którego funkcje można skonfigurować wewnątrz aplikacji Beoplay. Aplikacja pozwala na wybór między czterema różnymi funkcjami.
- Alarm czyli budzenie jednym z dwóch dzwonków B&O PLAY lub ostatnim utworem, jaki był odtwarzany ze smartfona.
- Connect czyli wznowienie odtwarzania ostatniej ścieżki na Spotify.
- Remote czyli funkcjonalność pozwalająca na uruchomienie odtwarzania lub pauzę, poprzez jedno przyciśnięcie guzika. Dwa kliknięcia będą oznaczały przełączenie na kolejny utwór.
- ToneTouch konfiguracja ustawień tonalnych wewnątrz aplikacji Beoplay i ich aktywacja w momencie naciśnięcia przycisku.

Podobnie jak wiele innych urządzeń B&O Play także Beolit 17 ma szatę wzorniczą zaprojektowaną przez Cecilie Manz. Wykończenie nawiązuje do poprzednich projektów, takich jak Beolit 12 (2012) oraz Beolit 15 (2015). Górna i dolna warstwa Beolit 17 zostały wykonane z wytrzymałego polimeru. Warstwa wierzchnia tworzy odporną na zadrapania, antypoślizgową tacę, na której można położyć nieduży przedmiot jak choćby smartfon. Maskownica wokół urządzenia wykonana została z anodyzowanego i piaskowanego aluminium. Rączka ułatwiająca przenoszenie została wykonana z wysokiej jakości skóry licowej.

Dane techniczne głośnika Beolit 17:

[zdjęcie bezprzewodowego głośnika B&O Play Beolit 17]
[zdjęcie bezprzewodowego głośnika B&O Play Beolit 17 - górna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl