Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER & MATZ - KM1908, system audio z lampowym przedwzmacniaczem (7.03.2017)

W ofercie marki Kruger&Matz w ostatnim czasie pojawiły się nowe modele systemów audio. Wśród nich znalazła się wieża KM 1908 dostępna w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com w cenie 1.999 zł.

KM 1908 umożliwia słuchanie muzyki i wideo z wielu źródeł. Odtwarzane są płyty DVD i CD oraz płyty CD z plikami MP3. Wbudowany tuner obsługuje analogowe transmisje FM oraz cyfrowe DAB+. Dzięki funkcji Bluetooth można sparować wieżę z dowolnych urządzeniem, np. telefonem lub tabletem. Model ten wyposażony został także port USB, dwa wejścia HDMI, wejścia cyfrowe audio (optyczne, koncentryczne), a także wejście liniowe RCA LR (AUX).

Oprócz terminali głośnikowych do podłączenia kolumn jest też wyjście słuchawkowe, wyjście liniowe RCA LR, wyjście HDMI ARC i wyjście wideo RCA.

Część elektroniczna wieży KM 1908 składa się z dwóch modułów. W górnym, za wyświetlaczem znajduje się szuflada napędu DVD, obok której umieszczone zostały przyciski umożliwiające obsługę urządzenia oraz korekcję dźwięku. W dolnej części znajduje się pracujący w klasie D wzmacniacz. Lampowy przewzmacniacz wykorzystuje podwójne triody ECC83/12AX7. Całość dopełniają dwie dwudrożne kolumny bass-reflex o maksymalnej mocy 80W.

[zdjęcie systemu audio Kruger&Matz KM1908]
[zdjęcie systemu audio Kruger&Matz KM1908 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl