Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - słuchawki serii HP800 (17.07.2001)

HP800 to nowa seria słuchawek Philipsa. W konstrukcji wszystkich modeli użyto mylaru i magnesów neodymowych. Na rynku polskim pojawią się one we wrześniu. Ich ceny będą następujące: SBC HP 890 - 229 zł i SBC HP 820 - 139 zł.
Najbardziej zaawansowany model oznaczony jest symbolem SBC HP890, w jego konstrukcji zastosowano 50-milimetrowe głośniki CLARITY. Ich pasmo przenoszenia rozciąga się od 5 do 30 000 Hz. Efektywność wynosi 106dB. Do konstrukcji membran zastosowano mylar. Obudowy typu XXL, o średnicy 110 milimetrów, wyłożone są aksamitem i znakomicie oddzielają słuchacza od świata zewnętrznego. Specjalna pianka zapobiega emisji dźwięku na zewnątrz, zwłaszcza wysokich tonów.
Drugi model, który będzie dostępny w Polsce to SBC HP820, mniejszy od poprzednich słuchawek. Zastosowano w nich 40 milimetrowe głośniki. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 8 do 28 000 Hz, a efektywność wynosi 104dB.
Modele serii HP800 mają szereg cech wspólnych. Dają one możliwość przekręcania obu obudów o 180 stopni, co jest szczególnie ważne dla "jednousznego" odsłuchiwania, na przykład przez DJ-a. Przewód o długości 3 m (z beztlenowej miedzi) zakończony jest pozłacanym wtykiem typu jack 3,5 - 6,3 milimetra. Impedancja wynosi 32 omy.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl