Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDMAGIC - douszne słuchawki E10 w wersji z Bluetooth (28.02.2017)

Douszne słuchawki Soundmagic E10 (dystrybucja MIP) są od dłuższego czasu dostępne w różnych wersjach i zdążyły zdobyć dużą popularność. Podstawowa wersja E10 nie ma pilota i mikrofonu. Bieżąca edycja jest odświeżona, ma bardziej wytrzymały, posrebrzany skręcany kabel typu plecionka. Model E10M (199zł) to wersja z trzyprzyciskowym pilotem i mikrofonem, dedykowana do urządzeń mobilnych Apple. Z kolei model E10C (229zł) to wersja kompatybilna ze wszystkimi smartfonami obecnymi na rynku. Uniwersalny pilot umożliwia dostosowanie się do aktualnie używanego telefonu (Android, iOS, Windows oraz Blackberry).

Gamę modeli E10 uzupełniła wersja bezprzewodowa E10 BT - czyli z modułem Bluetooth i wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym. Sugerowana cena to 249 złotych. Zaimplementowano Bluetooth V4.2. Zasięg wynosi do 10m. Obsługiwane są sygnały audio 16 bitów, 44,1kHz / 48kHz. Konstrukcja korpusu jest metalowa. Dynamiczny przetwornik 13,5mm ma neodymowy magnes.

Dane techniczne Soundmagic E10BT:

[zdjęcie słuchawek Soundmagic E10BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl