Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

XAVIAN - podłogowe kolumny Jolly z dębową obudową (24.02.2017)

Na polski rynek wchodzą nowe podłogowe kolumny Xavian Jolly. Ich premierowa prezentacja odbędzie się w sobotę 25 lutego w Premium Sound w Gdańsku. Ceny zaczynają się od 5.490 złotych za parę za najtańszą wersję (dystrybucja Moje Audio).

Jolly to dwudrożne, podłogowe zestawy spokrewnione z podstawkowym modelem Joy. Obudowa jest wykonywana ręcznie z litego drewna dębowego, dla wszystkich wersji kolorystycznych. Zastosowano konstrukcję z membraną bierną. Umieszczenie membrany biernej na przedniej ściance ułatwia optymalizację ustawienia w pomieszczeniu. Dolna część obudowy jest wypełniona piaskiem aby poprawić stabilność i zminimalizować rezonanse.

Głośniki własnej marki AudioBarletta są produkowane we Włoszech zgodnie ze specyfikacją Roberto Barletty. Głośnik niskośredniotonowy o rozmiarze 150mm ma papierową membranę, miękką kopułkę przeciwpyłową i miedziany pierścień zwierający przy nabiegunniku. Głośnik wysokotonowny ma 26-milimetrową kopułkę z impregnowanego jedwabiu.

Zwrotnica ma częstotliwość podziału równą 3.500Hz i wykorzystuje firmową technologię Fase Zero. Zastosowano pojedynczą parę terminali.

Wersja natural oak ma cenę 5.490 złotych. Wersje black, white, coffee, cognac, metropolitan grey kosztują 5.990 złotych za parę.

Dane techniczne kolumn Xavian Jolly:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Xavian Jolly]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Xavian Jolly - gama kolorów]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Xavian Jolly - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl