Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - odtwarzacz plików BDP-3 (22.02.2017)

Firma Bryston opublikowała informację o swoim nowym, flagowym odtwarzaczu plików BDP-3. Jego zalecana cena na rynku amerykańskim to 3.495 dolarów. Przyjmowane są już zamówienia na BDP-3, a dostawy mają się rozpocząć za 6-8 tygodni.

BDP-3 ma trzy porty USB 3.0 oraz pięć portów USB 2.0 na dwóch osobnych szynach. Dzięki temu znacznie poprawione są osiągi dysków podłączonych poprzez USB3.0, a także zwiększone zostały możliwości połączenia z konwerterami cyfrowo-analogowymi, łącznie z platformami wykorzystującymi protokół Streamlength. Producent poleca do współpracy swój własny DAC BDA-3. Na wyposażniu jest też gigabitowe wejście sieciowe Ethernet.

BDP-3 nie ma wyjść analogowych. Do dyspozycji są dwa wyjścia cyfrowe: S/PDIF (gniazdo BNC) oraz AES/EBU (gnizado XLR). Firmowy układ Brystona o nazwie Integrated Audio Device (IAD) zapewnia bardzo niski poziom jittera na granicy precyzji najlepszego sprzętu pomiarowego.

Odtwarzacz obsługuje wszystkie popularne formaty i rozdzielczości/częstoliwości sygnałów, włączając w to DSD128 oraz PCM do 32-bitów/384kHz.

BDP-3 pozwala na odczyt plików z dysków sieciowych NAS i podłączonych nośników USB. Można też korzystać z internetowego radia czy strumieniowania z serwisu TIDAL (wymagana subskrypcja). Odtwarzacz jest też kompatybilny z Roon Ready (oprogramowanie Roon Labs do obsługi nagrań cyfrowych).

W odtwarzaczu zastosowano procesor firmy Intel oraz 8GB pamięci RAM. Pozwala to na szybką nawigację nawet przy korzystaniu z dużych bibliotek.

Wyposażenie uzupełnia wyjście i wyjście wyzwalacza. Funkcjonalności wyjść VGA i HDMI jak na razie nie zostały opisane.

[zdjęcie odtwarzacza plików Bryston BDP-3]
[zdjęcie odtwarzacza plików Bryston BDP-3 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl