Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CABASSE - kolumny podłogowe Jersey MC170 i podstawkowe Antigua MC170 (16.02.2017)

Na nasz rynek weszły dwa nowe modele firmy Cabasse. Są to podłogowe Jersey MC170 i podstawkowe Antigua MC170 (dystrybucja Voice). Obydwa modele są trójdrożne i wykorzystują współosiowy, dwudrożny głośnik średnio-wysokotonowy.

Podłogowe zestawy Jersey MC 170 mają dwa 17-centymetrowe głośniki basowe 17TN20. Wspomaga je promieniujący w dół port na dolnej ściance. Dwudrożny głośnik współosiowy 10T15MC to rozwinięcie konstrukcji stosowanej wcześniej w modelu Cabasse Eole. Częstotliwości podziału przypadają na 700Hz i 3.600Hz. Boczne ścianki są zaokrąglone. Producent podkreśla, że zestawy mają kontrolowane charakterystyki kierunkowe. Cena detaliczna za parę wynosi 4.290zł (okleina winylowa czarny heban lub naturalny dąb) lub 6.290zł (czarny i biały lakier fortepianowy).

Dane techniczne Cabasse MC170:

Podstawkowe zestawy Antigua MC 170 mają 17-centymetrowy głośnik basowy 17TN20 oraz dwudrożny głośnik współosiowy 10T15MC. Częstotliwości podziału przypadają na 700Hz i 3.600Hz. Boczne ścianki są zaokrąglone. Producent podkreśla, że zestawy mają kontrolowane charakterystyki kierunkowe. Cena detaliczna za parę wynosi 2.290zł (okleina winylowa czarny heban lub naturalny dąb) lub 3.290zł (czarny i biały lakier fortepianowy).

Dane techniczne Antigua MC170:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Cabasse Jersey MC170]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Cabasse Antigua MC170]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Cabasse Antigua MC170 - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl