Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - bezprzewodowe słuchawki wokółuszne Beoplay H4 (13.02.2017)

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży mają wejść nowe słuchawki bezprzewodowe Beoplay H4 marki B&O Play. Będą one dostępne w kolorze Charcoal Grey w cenie 1.299 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Beoplay H4 to słuchawki bezprzewodowe bazujące na transmisji Bluetooth. Mogą pracować także z wykorzystanie połączenia kablowego. Wbudowany mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne.

Producent w materiałach firmowych dużo uwagi poświęca jakości wykonania, a także wzornictwu, które jest dziełem duńskiego projektanta Jakoba Wagnera. Estetyka jest modernistyczna, bez ekstrawaganckich detali, w czystym stylu. Nauszniki słuchawek Beoplay H4 wykonano z miękkiej, owczej skóry, a wewnątrz nich użyto gąbki zapamiętującej kształt, dzięki czemu dopasują się do krzywizny głowy, co gwarantuje mocne i komfortowe przyleganie, a także izolację dźwięku. Obudowa muszli zrobiona jest z anodyzowanego aluminium, które jest polerowane, a umieszczony na niej logotyp został wygrawerowany laserem w taki sposób, aby jego odcień pasował kolorystycznie. Kabel łączący słuchawki ma oplot z materiału, który jest celowo widoczny między pałąkiem a muszlą. Regulacja pałąka skonstruowana ze stali nierdzewnej jest pokryta szczotkowanym PVD, co zapewnia odowiedni wygląd i wytrzymałość.

Interfejs składa się z trzech przycisków. Naciśnięcie środkowego przycisku służy do odbierania/wyłączania rozmów telefonicznych, odtwarzania oraz pauzowania. Górnym lub dolnym przyciskiem zmienia się poziom głośności lub przeskakuje między poszczególnymi ścieżkami, a naciśnięcie ich równocześnie sprawi, że słuchawki zaczną wyszukiwać połączenia Bluetooth.

Beoplay H4 mogą odtwarzać do 19 godzin muzyki w trakcie pracy bezprzewodowej, po 2,5 godzinnym ładowaniu. Ładowanie akumulatora litowo-jonowego odbywa się przez złącze Micro USB. Jeśli wyczerpie się akumulator, można podłączyć do słuchawek kabel mini-jack i dalej z nich korzystać.

Słuchawki mają przetwornik dynamiczny 40mm. Są one kompatybilne z aplikacją Beoplay, działającą w oparciu o systemy Android, iOS oraz Apple Watch, co daje wiele możliwości personalizowania odsłuchu. Inżynierowie dźwięku Bang & Olufsen stworzyli różnorodne profile dźwiękowych dla Beoplay H4 (Commute, Clear, Workout i Podcast). Użytkownicy mogą dostosować brzmienie samodzielnie, dzięki aplikacji B&O Play ToneTouch. Użytkownik może kontrolować odsłuch (odtwarzanie, pauza, do przodu, do tyłu), włączyć lub wyłączyć ANC i personalizować obsługę słuchawek wewnątrz aplikacji, nadając im konkretny kolor czy też nazwę. Dzięki połączeniu Beoplay H4 z aplikacją Beoplay, użytkownik otrzymuje również dostęp do aktualizacji w chmurze.

Do zestawu dołączono kabel zasilający Micro USB oraz kabel audio mini-jack 3,5mm długości 1,2m.

Dane techniczne Beoplay H4:

[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay H4]
[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay H4 - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl