Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MARANTZ - modele KI mk.2 (12.07.2001)

W oparciu o dotychczasowe wersje "KI" wzmacniacza PM-17 i odtwarzacza CD-17 stworzono modele "KI" mkII.

Nowy PM-17 mkII KI został unowocześnione w porównaniu ze starszymi modelami. Jego moc wynosi 60/100W na kanał (8/4 Ohm). Dla ograniczenia wibracji, wzmacniacz został umieszczony w solidnej, dobrze obciążonej obudowie z litego metalu. PM 17 mkII może współpracować z siedmioma źródłami sygnału. Użytkownik ma do wyboru 4 wejścia liniowe, jedno gramofonowe dla wkładek MM/MC oraz dwie pętle dla urządzeń rejestrujących.

W odtwarzaczu CD-17 mkII KI zastosowano mechanizm transportu VAM 1201 co gwarantuje szybki dostęp do ścieżki oraz korekcję błędów. Przetworniki cyfrowo-analogowe to układy DAC-7 bitstream, które pracują w podwójnym układzie różnicowym. W stopniach wzmacniających pracuję charakterystyczne dla Marantza moduły HDAM (ang. Hyper Dynamic Amplifing Module) wykonane w technologii montażu powierzchniowego i ekranowane antymagnetyczną obudową. Odtwarzacz wyposażony jest również w funkcję CD-Text. Sygnał cyfrowy może byc przekazywany za pośrednictwem wyjścia koncentrycznego lub optycznego. Dzięki magistrali zdalnego sterowania D-BUS wszystkie operacje mogą być wykonywane za pomocą dowolnego pilota systemowego wzmacniacza lub amplitunera marki Marantz.

W Polsce CD17mkII KI kosztować będzie 6499 złotych natomiast PM17mkII KI - 8499 złotych.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl