Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - trzy modele słuchawek bezprzewodowych (7.01.2017)

We wrześniu zeszłego roku wprowadzona została przewodowa seria słuchawek HD 4, a teraz dodane zostały dwa modele bezprzewodowe. Oprócz tego nowy model bezprzewodowy dodano też do serii Momentum.

Wokółuszne słuchawki bezprzewodowe HD 4.50 BTNC Wireless mają aktywną redukcję zakłóceń Sennheiser NoiseGard i wbudowany podwójny mikrofon. Przetworniki mają neodymowe magnesy. Zamknięta konstrukcja oraz grube poduszki wokółuszne też pomagają w redukcji zakłóceń zewnętrznych. Do połączenia słuchawek z urządzeniem przy pomocy funkcji NFC wystarczy przycisnąć jeden przycisk. Obsługiwany jest Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X. Na nauszniku zainstalowano sterowanie rozmową i multimediami. Słuchawki mają składaną konstrukcję. Akumulator pozwala na pracę do 25 godzin bez NoiseGard oraz do 19 godzin z włączonym NoiseGard. Jeśli wyładuje się bateria można skorzystać z przewodowego połączenia kablem o długości 1,4m zakończonym wtykiem mini-jack 3,5 mm (impedancja 18Ω). W komplecie jest przewód Micro USB do ładowania baterii oraz pokrowiec.

Model HD 4.40 BT Wireless jest podobny pod wieloma względami do HD 4.50 ale nie ma aktywnej redukcji zakłóceń. Są to wokółuszne, zamknięta słuchawki bezprzewodowe o składanej konstrukcji, z wbudowanym podwójnym mikrofonem. Przetworniki mają neodymowe magnesy. Do połączenia słuchawek z urządzeniem przy pomocy funkcji NFC wystarczy przycisnąć jeden przycisk. Obsługiwany jest Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X. Na nauszniku zainstalowano sterowanie rozmową i multimediami. Jeśli wyładuje się bateria można skorzystać z przewodowego połączenia kablem o długości 1,4m zakończonym wtykiem mini-jack 3,5 mm (impedancja 18Ω). W komplecie jest przewód Micro USB do ładowania baterii oraz pokrowiec.

Momentum In-Ear Wireless (M2 IEBT) to bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki dynamiczne. Konstrukcja bazuje na pokrytym szytą skórą pałąku szyjnym, z którego wychodzą przewody ze słuchawkami. Na pałąku są przyciski sterujące i mikrofon. Słuchawki głosowo informują o stanie połączenia i baterii, a ponadto wibracjami o przychodzącym połączeniu. Obsługiwany jest Bluetooth 4.1, także z apt-X. Możliwe jest parowanie jednym przyciskiem za pomocą NFC. Ładowanie trwa około 1,5 godziny co zapewnia do 10 godzin pracy. W zestawie jest kabel USB do ładowania, twardy futerał transportowy, 4 pary adapterów dousznych.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 4.50 BTNC]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 4.40 BT]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum In-Ear Wireless M2 IEBT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl