Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WIGG ART - Premium Sound wyłącznym dystrybutorem marki (22.12.2016)

Zmienił się sposób dystrybucji kolumn firmy Wigg Art. Wyłącznym dystrybutorem tej marki odpowiedzialnym za współpracę z dilerami w Polsce, jak również dystrybutorami-dilerami za granicą została gdańska firma Premium Sound.

Wigg Art to niewielka firma z Bydgoszczy, zajmująca się projektowaniem i produkcją kolumn głośnikowych. Wszystkie kolumny oferowane przez Wigg Art są projektowane i wykonywane na miejscu w firmie z zastosowaniem przetworników uznanych marek i najwyższej jakości podzespołów zwrotnicy. Producent podkreśla wysoką jakość wykonania obudów, zarówno pod względem techniczno-konstrukcyjnym jak też i w zakresie wykończenia. Stosowane są ręcznie kładzione forniry, zarówno naturalne jak i modyfikowane, a także różne rodzaje lakierów.

Aktualnie, w regularnej ofercie Wigg Art są dwa modele podłogowych zestawów głośnikowych. Większych rozmiarów 2,5 drożne zestawy podłogowe Enzo, oraz mniejsza konstrukcja 2-drożna Arvil. Obudowa jak i jej wewnętrzna struktura są w modelu Arvil w całości wykonane ze sklejki.

Kolumny występują w kilku podstawowych fornirach modyfikowanych, pokrywanych wysokiej jakości lakierem satynowym. Za dopłatą, można wybierać wykończenie z szerokiej palety fornirów naturalnych, a także lakierowanie na wysoki połysk. Dostępne są także wykończenia Piano White i Piano Black.

Ceny za parę wynoszą:
- Enzo ... od 7.900 zł
- Arvil ... od 8.900 zł
- Dopłata za fornir naturalny .... 1.000 zł
- Dopłata za lakier ... 1.500zł

[zdjęcie kolumn Wigg Art Arvil]
[zdjęcie kolumn Wigg Art Enzo]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl