Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - odtwarzacz CD BCD-3 (21.12.2016)

Bryston opublikował informację o swoim nowym odtwarzaczu płyt kompaktowych BCD-3. Jeszcze w tym miesiącu producent planuje rozpoczęcie pierwszych dostaw, a zalecana cena na rynku amerykańskim wynosi 3.495 dolarów.

BCD-3 obsługuje standardowe płyty kompaktowe tłoczone fabrycznie lub nagrane na nośnikach CD-R. Zastosowano wysokiej jakości mechanizm oraz dwa układy AKM 4490 (384kHz/32bity) do konwersji cyfrowo-analogowej. Bryston zaprojektował odtwarzacz w oparciu o pojedynczy zegar główny (master clock). Transport jest synchronizowany do konwertera CA, co niweluje jedno z głównych źródel zniekształceń jitter. Sekcja konwersji cyfrowo-analogowej bazuje na rozwiązaniach przetwornika Bryston BDA-3 i zawiera wyjściowe układy analogowe pracujące w klasie A oraz osobne zasilanie dla ukłądów analogowych i cyfrowych.

Do dyspozycji są wyjścia analogowe zarówno w postaci symetrycznej (XLR) jaki niesymetrycznej (RCA). Są też transformatorowo sprzężone wyjścia cyfrowe SPDIF i AES (RCA i XLR). BCD-3 ma też gniazda dla sygnałów sterowania. Poprzez port Ethernet można podłączyć urządzenie do sieci i nanosić aktualizacje oprogramowania.

Panel czołowy z aluminium jest dostępny w kolorach czarnym lub srebrnym. Wzornictwo dopasowano do wzmacniaczy serii Cubed.

[zdjęcie odtwarzacz CD Bryston BCD-3]
[zdjęcie odtwarzacz CD Bryston BCD-3 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl