Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - referencyjne słuchawki AH-D7200 (17.12.2016)

Denon ogłosił premierę nowego, flagowego modelu słuchawek wokółusznych dla wymagających audiofilów. Model AH-D7200 ma być dostępny od stycznia 2017 w cenie detalicznej 3.499 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

W AH-D7200 zastosowano unikatowe 50-milimetrowe przetworniki produkowane w Japonii. Zostały one zaprojektowane w technologii FreeEdge. Membrany są wykonane z nano-włókna/papieru aby połączyć niską masę i wysoką sztywność. Zapewnia to tłokową pracę i redukcję zniekształceń, a oprócz tego dobre tłumienie wewnętrzne minimalizuje rezonanse w membranie. Membrana ma miękkie zawieszenie ułatwiające poruszanie się zgodne z sygnałem muzycznym.

Przetworniki są montowane na przegrodach z żywicy redukującej wibracje. Całość jest umieszczona w obudowach z prawdziwego drewna orzechowego, co również ma wpływać pozytywnie na jakość brzmienia.

Poduszki wykonano z pianki z efektem pamięci i obszyto je miękką syntetyczną skórą. Pałąk obszyto owczą skórą. Pałąk można regulować, a opisane numerami zapadki ułatwiają ustawienie wybranej przez użytkownika pozycji.

Odłączany kabel o długości 3m produkowany jest w Japonii według specyfikacji Denona i wykorzystuje miedź o czystości 7N (99,99999%). Od strony słuchawek jest on zakończony wtykami 3,5mm, a od strony źródła wtykiem 6,3mm. Można go łatwo wymienić czy eksperymentować z alternatywnym okablowaniem.

Dane techniczne słuchawek Denon AH-D7200:

[zdjęcie słuchawek Denon AH-D7200]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-D7200 - budowa wewnętrzna]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl