Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER & MATZ - słuchawki Soul 2 w wersji kablowej i bezprzewodowej (7.12.2016)

Do sprzedaży weszły nowe nauszne słuchawki Kruger&Matz Soul 2. Są one dostępne w dwóch wersjach. W oficjalnym firmowym sklepie przewodowe Soul 2 kosztują 249 zł, a bezprzewodowe Soul 2 Wireless 399 zł.

W obydwu przypadkach zastosowano 40-milimetrowe przetworniki zapewniające pasmo przenoszenia 30-16.000Hz. Impedancja wynosi 32Ω. Czułość jest równa 113dB (+/-3dB). Oba modele Soul 2 posiadają wbudowany w nausznik mikrofon. Kabel ma długość 1,2m i jest zakończony wtykiem 3,5mm.

W modelu Soul 2 Wireless zastosowano Bluetooth 4.0. Zasięg wynosi do 10m. Obsługiwane są standardy HSP, HFP, A2DP, AVRCP oraz technologia apt-X. Bateria o pojemności 450mAh pozwala na czas pracy w trybie czuwania do 200 godzin, podczas rozmowy do 10 godzin, a podczas słuchania muzyki do 8 godzin. Zamiast kilku klawiszy do sterowania zastosowano dotykowy panel umieszczony na prawym nauszniku. Dzięki temu za pomocą jednego ruchu palcem można zmieniać piosenki oraz regulować głośność. Soul 2 Wireless posiadają również przycisk umożliwiający zarządzanie połączeniami. W razie potrzeby można też skorzystać z kabla zmiast transmisji bezprzewodowej (poprzez gniazdo 3,5mm).

Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne (biały i czarny) obudowy wykonanej z matowego tworzywa. Dla wygody użytkownika, zarówno nauszniki, jak i wewnętrzna strona pałąka pokryte zostały miękką eko-skórą. Słuchawki mają wytrzymałą, składaną konstrukcję, co razem z dołączonym do zestawu mocnym etui pomaga w bezpiecznym przechowywaniu i transporcie.

[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz Soul 2]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl