Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - Beoplay H9, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów (2.12.2016)

Do oferty B&O Play dołączyły bezprzewodowe słuchawki wokółuszne Beoplay H9 wyposażone w system aktywnej redukcji szumów. Będą one dostępne w dwóch kolorach (Black oraz Argilla Grey) w sugerowanej cenie 2.199 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Do produkcji Beoplay H9 wykorzystywane są lekkie i luksusowe materiały. Pałąk zbudowano z solidnej, aluminiowej ramy, obszytej skórą wołową. Muszle pokryto miękką skórą jagnięcą. Dodatkowo wyposażono je w piankę z efektem pamięci, która dostosowuje się do słuchacza. Poza podniesienim komfortu przy długim użytkowaniu, pianka działa również jako izolator, który blokuje dopływ dźwięku wysokiej częstotliwości.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia przy pracy w głośnym otoczeniu zastosowano aktywną, hybrydową redukcję szumów (ANC). Mikrofony umiejscowiono zarówno na zewnątrz muszli jak i w jej środku, aby wychwycić zakłócenia, zanim dotrą one do ucha i odwrócić sygnał, redukując tym samym niepożądane dźwięki.

Na prawej muszli znajduje się panel dotykowy z anodyzowanego aluminium. Dzięki temu interfejsowi można jednym ruchem dłoni uruchomić funkcję redukcji szumów, zmienić utwór, odebrać telefon czy też kontrolować głośność. Panel jest przystosowany dla osób podróżujących w różnych warunkach atmosferycznych, interfejs pracuje również przy dużej wilgotności, lub gdy używamy rękawiczek.

Można użytkować słuchawki bez zasilania korzystając z konwencjonalnego kabla połączeniowego. Natomiast do komunikacji bezprzewodowej służy Bluetooth 4.2 z aptX. Obsługiwane są profile HSP (Headset Profile), HFP (Hands Free Profile), A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile).

Akumulator litowo-jonowy Beoplay jest wymienny, a jego ładowanie trwa 3 godziny. Przy włączonym ANC i Bluetooth czas odsłuchu wynosi do 14-tu godzin. Przy korzystaniu z Bluetoth bez ANC do 16-tu godzin, a z funkcją ANC bez Bluetooth do 21 godzin. Inteligentny program oszczędzania baterii wyłączy słuchawki gdy zapomni o tym użytkownik.

Słuchawki Beoplay H9 są kompatybilne z aplikacją Beoplay, działającą na systemie Android, iOS oraz na Apple Watch, co daje wiele możliwości personalizowania odsłuchu. Inżynierowie dźwięku Bang&Olufsen stworzyli różnorodne profile dźwiękowe dla Beoplay H9 (Commute, Clear, Workout i Podcast). Użytkownicy mogą też dostosować brzmienie własnoręcznie, dzięki aplikacji B&O Play ToneTouch. Interfejs pozwala użytkownikom przejść ścieżkę ustawień dźwięku w celu odnalezienia takiego, jakie chce użytkownik. W momencie wyboru Beoplay H9 zapamiętuje ustawienia, chyba że postanowimy je ponownie przestawić. W połączeniu z aplikacją Beoplay, można monitorować stan baterii słuchawek. Użytkownik może kontrolować odsłuch (graj, pauza, do przodu, do tyłu), włączyć lub wyłączyć ANC i personalizować obsługę słuchawek wewnątrz aplikacji, nadając im konkretny kolor czy też nazwę. Dzięki połączeniu Beoplay H9 z aplikacją Beoplay, użytkownik otrzymuje również dostęp do aktualizacji w chmurze - nowej funkcjonalności dostępnej właśnie dla tego modelu słuchawek.

Słuchawki mają przetwornik o średnicy 40 mm i elektretowy mikrofon. Ich masa wynosi 295g. W zestawie znajduje się futerał do przenoszenia, kabel USB do ładowania oraz kabel audio z wtykiem 3,5mm.

[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay H9]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl