Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SHEARNE AUDIO - seria jubileuszowa (28.06.2001)

Brytyjski producent Shearne Audio ogłosił wprowadzenie nowej serii - Anniversary.

Wzmacniacz zintegrowany Phase 2 Anniversary (849 GBP lub 949 GBP za wersję ze zdalnym sterowaniem) został zaprojektowany aby poprawić poziom modelu Phase 2 Reference. Lepsze są specyfikacje zastosowanego transformatora toroidalnego jak również tranzystorów wyjściowych. Zwiększenie pojemności kondensatorów w zasilaczu pozwoliło stworzyć zasilacz z wyższym napięciem i bardziej "sztywny". Moc wyjściowa Phase 2 Anniversary została zwiększona w porównaniu z mocy Phase 2 Reference, z 55 W na kanał do 60 W. Przedwzmacniacz został gruntownie przeprojektowany z wykorzystaniem lepszych elementow i połączony z nowym zasilaczem dual mono. Shearne Phase 2 Anniversary ma 5 wejść liniowych, włączając w to jedną pętlę magnetofonową. Jest też dostępna opcja z dodatkowym stopniem przedwzmacniacza gramofonowego (MM lub MC). We wzmacniaczu jest wbudowane gniazdo słuchawkowe.

Wzmacniacz mocy Phase 3 Anniversary (799 GBP) też przeprojektowano w celu poprawy jakości dźwięku, co pozwala zwiększyć korzyści płynące z bi-ampingu lub tri-ampingu.

Ewolucja dotknęła też odtwarzacza CD Phase 7 Anniversary (1.499 GBP). Wprowadzono istotne zmiany w stopniu konwercji cyfrowo-analogowej. Korzyści przyniosło też skrócenie drogi sygnału. Odtwarzacz Phase 7 Anniversary ma też nową, anodyzowaną, srebrną ściankę czołową dopasowaną do wzmacniaczy Anniversary.

Shearne Audio oferuje włascicielom wzmacniacza zintegrowanego Phase 2 Reference oraz wzmacniacza mocy Phase 3 Reference możliwość przeróbek, które doprowadzą te urządzenia do poziomu serii Anniversary. Wewnętrzne przeróbka Phase 2 Reference na Phase 2 Anniversary wykonana przez Shearne Audio kosztuje 390 GBP. Zainstalowanie opcji zdalnego sterowania kosztuje 140 GBP. Zmiana części metalowych i przełączników 120 GBP. Przeróbka wewnętrzna Phase 3 Reference na Phase 3 Anniversary to koszt 190 GBP. Zmiana wyglądu - 80 GBP.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl