Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - WTX-Microstream, miniaturowy odtwarzacz sieciowy Plug&Play (21.11.2016)

Do końca listopada na nasz rynek wejdzie Advance Acoustic WTX-Microstream, miniaturowy odtwarzacz sieciowy Plug&Play. Jego cenę ustalono na 650 złotych (dystrybucja Best Audio).

WTX-Microstream ma obudowę o identycznych gabarytach jak znany wcześniej odbiornik bluetooth WTX-500, czyli 74 * 14 * 49 (55 z terminalami) milimetrów. Odtwarzacz odbiera sygnał cyfrowy poprzez lokalną sieć WiFi, a analogowy sygnał wyjściowy jest wyprowadzony na wtykach RCA. Rozstaw wtyków wyjściowych pozwala na bezpośrednie podłączenie do gniazd wejściowych RCA o standardowym rozstawie. Zewnętrzy zasilacz dostarcza napięcie stałe 5V.

Zastosowano 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowym Wolfson WM8740. Obsługiwane są formaty audio: FLAC, APE, Apple Lossless, WAV, AAC, AAC-LC, HE-AAC, MP3 oraz WMA w zakresie od 48kHz/16bit do 192kHz/24bit.

Zasoby muzyczne z dysków (PC/MAC, NAS) oraz serwisy strumieniowe (Spotify, Tidal, Qobuz i inne) mogą być obsługiwane przez urządzenia z systemami Android i iOS dzięki firmowej aplikacji, którą można pobrać z App Store lub Google Play. Dzięki WTX-Microstream można także korzystać z radia internetowego. Aplikacja umożliwi również stworzenie z kilku WTX-Microstream systemu multiroom obsługującego do 10 pomieszczeń jednocześnie.

[zdjęcie odtwarzacza sieciowego Advance Acoustic WTX-Microstream]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl