Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - bezprzewodowe słuchawki douszne MDR-XB80BS, MDR-XB50BS, MDR-XB80BT (14.11.2016)

Firma Sony rozpoczęła sprzedaż trzech modeli bezprzewodowych słuchawek dousznych dla osób aktywnych lub słuchajacych muzyki w trakcie uprawiania sportu. Do transmisji sygnału wykorzystywany jest Bluetooth. Słuchawki mają wbudowany mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych. Nowe modele są wyposażone w firmowy system EXTRA BASS. Dostępne są w trzy wersje kolorystyczne: czarna, niebieska i czerwona.

Sportowe słuchawki MDR-XB80BS mają klasę ochrony IPX5, czyli można je nosić w deszczu i na słońcu oraz umyć po skończonym treningu. Są to słuchawki dynamiczne, zamknięte, z kopułkowym przetwornikiem 12mm i neodymowym magnesem. Dla zapewnienia jak najlepszej jakości dźwięku zastosowano technologię LDAC. Masa wynosi 27 gramów. Akumulator wystarcza na siedem godzin słuchania. Zastosowano specjalne zaczepy i regulatory długości elastycznego pałąka aby zapewnić niezawodne trzymanie się na uszach przy zachowaniu pełnej swobody ruchów. Słuchawki są dostarczane w komplecie z silikonowymi wkładkami dousznymi w różnych rozmiarach oraz pokrowcem.

Słuchawki MDR-XB50BS mają klasę ochrony IPX4 co oznacza możliwość użytkowania w deszczu czy w trakcie intensywnych ćwieczeń na siłowni. Są to słuchawki dynamiczne, zamknięte, z kopułkowym przetwornikiem 12mm i neodymowym magnesem. Masa wynosi 22 gramy. Akumulator pozwala na pracę przez osiem i pół godziny. Dwa przyciski pozwalają odbierać telefon, przewijać utwory i wstrzymywać odtwarzanie. Specjalne uchwyty gwarantują dokładne przyleganie do ucha, a konstrukcja zapewnia swobodę poruszania w czasie ćwiczeń. W komplecie załączane są silikonowo-gumowe wkładki douszne w różnych rozmiarach oraz uchwyty, też w różnych rozmiarach.

Słuchawki MDR-XB70BT mają akumulator pozwalający na dziewięć godzin odtwarzania. Technologie Bluetooth i NFC upraszczają nawiązywanie łączności z telefonem. Są to słuchawki dynamiczne, zamknięte, z kopułkowym przetwornikiem 12mm i neodymowym magnesem. Ich masa wynosi 43 gramy. Wbudowany mikrofon zgodny z technologią HD Voice pozwala na prowadzenie rozmów bez angażowania rąk. W zestawie jest pilot. System obsługi wykorzystuje trzy przyciski. Elastyczny pałąk na szyję i mała masa zapewniają wygodę noszenia. W komplecie załączane są silikonowe wkładki douszne w różnych rozmiarach.

[zdjęcie słuchawek Sony MDR-XB80BS]
[zdjęcie słuchawek Sony MDR-XB50BS]
[zdjęcie słuchawek Sony MDR-XB70BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl