Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NORSTONE - niskie podstawki Stylum S (29.10.2016)

NorStone - francuski producent mebli przeznaczonych do sprzętu audio-wideo nieustannie rozwija swoją ofertę. Znane do tej pory podstawki Stylum były oferowane w wysokościach 50, 60 i 80 cm. Nowy model Stylum S o wysokości 25 cm przeznaczony jest do wykorzystania z dużymi monitorami, które są zbyt wysokie na tradycyjne podstawki o większych wysokościach.

Norstone Stylum S będą dostępne w sprzedaży na początku listopada 2016. Cena detaliczna wynosi 350 PLN (dystrybucja Best Audio).

Budowa Stylum S jest oparta na tych samych założeniach co większy model Stylum 1. Stalowa rura o przekroju 75mm za pomocą śrub mocowana jest do dolnej i górnej płyty. Waga jednej podstawki bez wypełnienia to 3,5kg.

Wymiary Stylum S są następujące:
płyta dolna 22 x 25cm,
płyta górna 16,5 x 20cm,
wysokość 25cm.

Kolce można zamontować nie tylko w dolnej podstawie, ale również w górnej płycie. W komplecie są także podkładki pod dolne kolce. Szeroka noga i otwory w platformach umożliwiają przeprowadzenie kabla, lub dociążenie w celu zmniejszenia rezonansów.

Podstawki Stylum S, podobnie jak pozostałe modele z serii, są malowane proszkowo na jeden z trzech kolorów - biały, srebrny lub czarny.

[zdjęcie podstawek Norstone Stylum S]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl