Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CARDAS - flagowy interkonekt Clear Beyond (21.10.2016)

Clear Beyond Interconnect to nowy flagowy model Cardas Audio. Jak podaje producent, interkonekt ten korzysta z ponad 30-letniego doświadczenia firmy w produkcji kabli audio. Każda para Clear Beyond jest wytwarzana indywidualnie pod zamówienie i ręcznie konfekcjonowana przez techników Cardas Audio. Cena detaliczna wynosi 14.900zł za parę (dystrybucja Voice).

Clear Beyond wykorzystuje najbardziej zaawansowane firmowe przewodniki wytworzone zgodnie z technologią dopasowanej propagacji (Matched Propagation Conductors). Za transmisję sygnału w Clear Beyond odpowiedzialne są cztery przewodniki 26.5AWG. Cardas wykorzystuje w swoich kablach własną miedź o wysokiej czystości. Zastosowano wysokiej jakości ekranowanie złożone z dwóch warstw spiralnych i warstwy grafitowego kompozytu PFA. Zaawansowana geometria bazuje na wykorzystaniu rurek powietrznych (air-tube suspension). W rezultacie przekrój kabla wynosi 0,511 cala (13mm). Zmusiło to do zastosowania adapterów XRCA 13 dla połączeń niesymetrycznych RCA oraz przeprojektowanych końcówek CG XLR dla wersji symetrycznych. Zewnętrzna powłoka jest wykonana z miękkiego tworzywa o nazwie Alcryn.

[zdjęcie przewodu Cardas Clear Beyond Interconnect]
[zdjęcie przewodu Cardas Clear Beyond Interconnect z wtykami XLR]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl