Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EXOGAL - Ion, cyfrowy wzmacniacz dla Cometa (28.09.2016)

W październiku na polski rynek ma trafić Exogal Ion. Jest to zapowiadany już wcześniej wzmacniacz cyfrowy przeznaczony do współpracy z odtwarzaczem/przetwornikiem Exogal Comet. Cena Iona będzie wynosiła 15.499 złotych (dystrybucja Audio Atelier). Zaplanowano prezentację na tegorocznym Audio Show, gdzie Ion będzie pracował w systemie z Comet DAC Plus oraz kolumnami Harpia.

Ion nie jest urządzeniem ogólnego przeznaczenia. Na wyposażeniu ma on tylko jedno cyfrowe wejście audio obsługujące sygnał w firmowym standardzie EXONET. Gniazdo i wtyk EXONET wyglądają tak samo jak HDMI, jednak jest to tylko podobieństwo zewnętrzne.

Zastosowano uniwersalne, izolowane terminale głośnikowe pozwalające na podłączenie wtyków bananowych, widełek lub gołych kabli (maksymalnie 12AWG, około 3,3mm2). W sensie elektrycznym terminale wyjściowe należy traktować tak jak terminale wzmacniacza zmostkowanego i nie wolno podłączać żadnego terminala do masy czy uziemienia.

Ion korzysta z zewnętrznego, uniwersalnego zasilacza obsługującego napięcia sieciowe z zakresu 100-240VAC, 50/60 Hz. Wyposażenie uzupełniają dwa wejścia (wejście szeregowe 3,5mm oraz wejście micro USB) przeznaczone do aktualizacji oprogramowania oraz dla sygnałów sterowania.

Dane techniczne wzmacniacza Exogal Ion:

[zdjęcie cyfrowego wzmacniacze Exogal Ion]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl