Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EDWARDS AUDIO - brytyjskie gramofony na polskim rynku (27.09.2016)

Firma Best Audio wprowadziła do swojej ofery dystrybucyjnej gramofony marki Edwards Audio. Inne kategorie produktów Edwards Audio - czyli elektronika i kolumny - będą wprowadzone do sprzedaży w Polsce w późniejszym terminie.

Edwards Audio to marka powiązana z brytyjską firmą Talk Electronics, stworzona kilka lat temu przez Kevina Edwardsa - założyciela i głównego konstruktora brytyjskiej Talk Electronics. Oferta obejmuje obecnie szereg urządzeń sygnowanych marką Edwards Audio. Są wśród nich wzmacniacze, wzmacniacze słuchawkowe, przedwzmacniacze gramofonowe, gramofony i akcesoria.

Gramofony wprowadzone na polski rynek to w całości autorskie konstrukcje korzystające z ramion dostarczanych przez Regę. W 2016 roku na wystawie High End Show w Monachium premierę miała najnowsza linia gramofonów składająca się z 6 modeli. Najtańszy Apprentice Lite TT kosztuje poniżej 1.700 złotych, najdroższy TT3SE około 5.000zł. Dwa pierwsze modele dostarczane są z fabrycznie zamontowanymi wkładkami. Cechą charakterystyczną nowej serii są precyzyjnie obrabiane akrylowe talerze pozbawione filcowych mat.

Wszystkie gramofony Edwards Audio posiadają w komplecie pokrywy. Dostępne kolory to w zależności od modelu - czarny, czerwony i biały, z wykończeniem lakierem satynowym lub o wysokim połysku.

Cała produkcja odbywa się w Wielkiej Brytanii. Dotyczy to zarówno gramofonów, kolumn jak i elektroniki. Talk Electronics jest członkiem stowarzyszenia Still made in Britain zrzeszającego producentów różnych branży których wspólnym założeniem jest promowanie brytyjskiej produkcji i niekorzystanie z azjatyckich fabryk.

[zdjęcie gramofonu Edwards Audio TT2 SE]
[zdjęcie gramofonu Edwards Audio Apprentice Lite TT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl