Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - odtwarzacz BluRay/CD/SACD/DVD MVP901 (21.09.2016)

Na polski rynek wszedł najnowszy odtwarzacz audio-wideo BluRay/CD/SACD/DVD firmy McIntosh, model MVP901. Jego wzornictwo jest utrzymane w tradycyjnej firmowej konwencji, a jego cena detaliczna to 26.500 złotych (dystrybucja HifiClub).

MVP901 odczytuje płyty Blu-ray, DVD, CD, SACD, DVD-Audio. Oprócz standardowych ścieżek dźwiękowych z wymienionych płyt odtwarzane są też pliki MP3, WMA, AAC, a także rożne wersje DTS (włączając w to DTS-HD Master Audio) i różne wersje Dolby (włączając w to Dolby TrueHD). Może też przesyłać do procesora kina domowego sygnał dźwiękowy zakodowany w najnowszych formatach wielokanałowych, takich jak Dolby Atmos, DTS:X oraz Auro-3D. Odtwarzacz jest w pełni kompatybilny z płytami Blu-ray 3D.

Na wyposażeniu są zarówno symetryczne (XLR) jak i niesymetryczne (RCA) wyjścia audio. Ośmiokanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy 32bity/192kHz pracuje w stereofonicznym, poczwórnie zrównoważonym trybie. Jest też do dyspozycji cyfrowe wyjście optyczne i cyfrowe wyjście koncentryczne. Do przesyłania dźwięku wielokanałowego służy wyjście HDMI.

Dzięki interpolacji można skalować do formatu 4K Ultra HD sygnały wideo rozdzielczości 1080p lub niższej. Rozbudowane możliwości konfiguracji pozwalają na regulację obrazu.

Jak podaje producent wysoka moc przetwarzania danych pozwala na superszybki start. Potrójna optyka zastosowanego lasera ma zapewnić perfekcyjny odczyt wszystkich formatów płyt.

Trzy gniazda USB (1 z przodu, a 2 z tyłu) umożliwiają odtwarzanie z dysków twardych plików audio i wideo. Dzięki wbudowanemu złączu sieciowemu (Ethernet) dostępny jest także sieciowe strumieniowanie plików oraz usługa BD-Live.

Na wyposażeniu jest też wejście i wyjście wyzwalacza (trigger), gniazda dla sygnałów sterujących oraz wyjście diagnostyczne.

Dane techniczne MVP901:

[zdjęcie odtwarzacza McIntosh MVP901]
[zdjęcie odtwarzacza McIntosh MVP901 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl