Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - audiofilskie słuchawki douszne AH-C821 (8.09.2016)

W bieżącym miesiącu do sprzedaży wejdą nowe słuchawki douszne Denon AH-C821. Cena tego modelu (dystrybucja Horn Distribution) to 899 złotych.

Jak podaje producent są to słuchawki mobilne, ale z audiofilskimi ambicjami brzmieniowymi.

AH-C821 zawierają technologię Denona Double Air Compression Driver. To opatentowane rozwiązanie polega na wykorzystaniu dwóch 11,5-milimetrowych przetworników ustawionych naprzeciw siebie. Pozwala to na przetłoczenie większej ilość powietrza i zapewnia mocny bas bez zniekształceń. Przetworniki są montowane w obudowie stworzonej ze specjalnie odlewanego aluminium i żywicy, zaprojektowanych dla utrzymania sztywności i tłumienia drgań. Dwa porty Denon Acoustic Optimiser pomagają wyrównać ciśnienie powietrza z przodu i z tyłu membrany.

AH-C821 są wyposażone we wkładki Comply TX500, które w połączeniu z ergonomicznym kształtem obudowy gwarantują wysoką izolację od środowiska zewnętrznego. Wkładki zrobione są z pianki dopasowującej się do ucha użytkownika (aktywuje się ona w zestawieniu z naturalnym ciepłem ludzkich uszu), oraz posiadają zastosowaną ochronę przeciw woskowinie, co ułatwia utrzymanie czystości. Do zestawu dołączono również wkładki w czterech rozmiarach, etui na słuchawki oraz klips do kabla.

Słuchawki mogą być używane razem z dedykowaną aplikacją Denona dla smartfonów w systemach iOS i Android, umożliwiającą poprawę jakości dźwięku i dostosowywanie do indywidualnych preferencji. Aplikacja nie tylko optymalizuje dźwięk urządzeń przenośnych, ale także oferuje ulepszony interfejs, umożliwia tworzenie kolejek odtwarzania playlist, ale również pozwala użytkownikowi na dostęp do ponad 70 000 stacji radiowych i 2 milionów programów na żądanie za pośrednictwem platformy internetowo-radiowej TuneIn.

[zdjęcie słuchawek Denon AH-C821]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl