Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - nowe słuchawki serii HD2, HD4 i HD5 (7.09.2016)

Firma Sennheiser przygotowała wiele nowości w swojej ofercie słuchawek konsumenckich. Są to nowe modele z trzech serii: HD 2 - składane, kompaktowe, nauszne słuchawki mobilne z obsługą smartfonów HD 4 - nowy projekt, nowocześnie wyglądające, składane, wokółuszne słuchawki mobilne z obsługą smartfonów HD 5 - kontynuacja dotychczasowej serii HD 5, otwarte, wokółuszne słuchawki hi-fi do systemów domowych, dołączenie modelu zamkniętego z obsługą smartfonów.

Słuchawki HD 599 są bezpośrednimi następcami HD 598 i zająły pozycję flagowego modelu nowej serii HD 5. Mają one przetworniki o średnicy 38mm produkowane w Niemczech. Są to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki premium. Miękkie, wymienne poduszki z mikrofibry mają zapewnić długoletni komfort użytkowania. Impedancja wynosi 50Ω. Słuchawki mają demontowalny przewód 3-metrowy ze złączem jack 6,3 mm oraz dodatkowy przewód o długości 1,2 m ze złączem mini-jack 3,5 mm. Jest też w komplecie przejściówka 6,3 mm/3,5 mm. Wykończenie jest w kolorach beżu i brązu. Słuchawki są objęte 2-letnią gwarancją międzynarodową.

HD 579 mają zapewnić bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Słuchawki te wyposażono w 38-milmetrowe przetworniki produkowane w całości we własnej fabryce w Wennebostel. Impedancja wynosi 50Ω. Demontowalny przewód 3-metrowy zakończono złączem jack 6,3 mm, a dodatkowo w zestaie jest przejściówka 6,3 mm/3,5 mm. Wykończenie ma kolor szary matowy. Poduszki nauszników są welurowe. Słuchawki są objęte 2-letnią gwarancją międzynarodową.

HD 569 to wokółuszne słuchawki o zamkniętej obudowie. Niskoomowe przetworniki o średnicy 38 mm są produkowane w Niemczech. Zastosowano miękkie, wymienne poduszki nauszników. W zestawie jest demontowalny przewód 3-metrowy ze złączem jack 6,3 mm oraz dodatkowy przewód o długości 1,2 m ze złączem mini-jack 3,5 mm oraz uniwersalnym pilotem z mikrofonem - do prowadzenia rozmów i kontroli muzyki. Słuchawki są objęte 2-letnią gwarancją międzynarodową.

HD 559 to otwarte słuchawki z 38-milmetrowymi przetwornikami produkowanymi w fabryce w Wennebostel (Niemcy). Pełnej wielkości nauszniki mają miękkie, wymienne poduszki. Przewód o długości 3m zakończono złączem jack 6,3 mm. Słuchawki są objęte 2-letnią gwarancją międzynarodową.

HD 4.30 G/i to składane słuchawki wokółuszne z pilotem dopasowanym do urządzeń opartych na systemie Android (wersja G) lub do iPhone'a i innych urządzeń Apple (wersja i). Oba modele są wyposażone w 3-przyciskowy pilot na przewodzie, który pozwala na zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i ustawianie głośności. Pałąk słuchawek jest składany, a miękkie poduszki mają zapewnić komformt. W komplecie znajduje się miękki pokrowiec. Są dwie wersje kolorystyczne, czerna i biała. Autorskie przetworniki Sennheisera mają średnicę 32 mm. Słuchawki są objęte 2-letnią gwarancją międzynarodową.

HD 4.20S to uniwersalne, składane słuchawki wokółuszne z prostym pilotem do każdego smartfona. Według prodcuenta konstrukcja jest ekstremalnie mocna. Składany pałąk ułatwia transport. Pilot z jednym przyciskiem pozwala łatwo odebrać połączenie na smartfonie, a miękkie nauszniki zapewniają komfort i dobrą izolację od otoczenia. Słuchawki są objęte 2-letnią gwarancją międzynarodową.

HD 2.30 G/i to składane słuchawki premium. Wersja G ma pilota dostosowanego do Samsunga Galaxy i innych urządzeń opartych na systemie Android. Natomiast wersja i jest przeznaczona do współpracy z iPhone'em i innymi urządzeniami Apple. Wbudowany pilot ma trzy przyciski i towarzyszy mu mikrofon do rozmów. Słuchawki są dostępne w białym i czarnym kolorze. Jednostronnie wyprowadzony, eliptyczny kabel nie skręca się i nie przeszkadza w poruszaniu się. Konstrukcja jest lekka i kompaktowa co ułatwia przenoszenie. Zastosowano składany pałąk, Pokrowiec jest w komplecie. Dobra izolacja od otoczenia jest uzsykana dzieki zamkniętym obudowom przetworników. Nauszniki pokryte są sztuczną skórą.

HD 2.20S to model o składanej konstrukcji, z uniwersalnym, jednoprzyciskowym pilotem do każdego urządzenia i mikrofonem do rozmów. Jednostronnie wyprowadzony, eliptyczny kabel nie skręca się i nie przeszkadza w poruszaniu. Konstrukcja jest lekka i kompaktowa. Zastosowano składany i wytrzymały pałąk. Zamknięte obudowy przetworników izolują od otoczenia.

HD 2.10 to podstawowy model o składanej konstrukcji. Słuchawki są lekkie a kompaktowa konstrukcja ułatwia przenoszenie. Zastosowano składany i wytrzymały pałąk. Zamknięte obudowy przetworników zapewniają pasywne tłumienie hałasu otoczenia.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 599]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 559]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 4.30]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 4.20S - złożone]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD 2.10]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl