Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO PHYSIC - podłogowe, czterodrożne kolumny Codex (23.08.2016)

Na nasz rynek wejdą wkrótce nowe, podłogowe zestawy głośnikowe Audio Physic Codex. Jest to kolejny model po limitowanych Cardeasach 30 LJE przygotowanych dla uświetnienia 30-lecia firmy. Codex można określić jako większego brata Avanti. Cena detaliczna Codexów wynosi od 44.990 do 49.990zł (dystrybucja Voice) w zależności od wykończenia.

Codex to 4-drożna wentylowana konstrukcja, o pokaźnych rozmiarach 120-cm i masie 44kg, z pochyloną obudową.

Na przedniej ściance umieszczono 39-mm głośnik wysokotonowy HHCT III generacji (Hyper Holographic Cone Tweeter, membrana z aluminium powlekanego ceramiką) otoczony pierścieniem z gąbki. Jest on usytuowany pomiędzy głośnikiem średniotonowym 150-mm, a niskośredniotonowym 180-mm ulokowanym na samej górze konstrukcji. Zarówno głośnik 15cm jak i 18cm mają aluminiową membranę pokrytą warstwą ceramiki. U dołu głównej obudowy umieszczono głośnik niskotonowy o rozmiarze 270mm, z papierową membraną o dużym skoku.

Na wyposażeniu Codexów dostarczane są kolce, jednak producent sugeruje zastosowanie opcjonalnych stóp magnetycznych Vibration Control Feet. Terminale głośnikowe to pojedyncza para WBT nextgen.

Dostępne są wersje wykończenia Walnut, Ebony, Cherry, Glass White oraz Black High Gloss, a także bardziej wyszukane wersje Black Ebony High Gloss, Rosewood High Gloss oraz szklane wersje Maranello Red, White Aluminium, Grey brown oraz Purple Red.

Dane techniczne Audio Physic Codex:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Audio Physic Codex]
[zdjęcie zestawów głośnikowych Audio Physic Codex - widok z góry]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl