Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER & MATZ - słuchawki nauszne Street 2 Power Bass (23.08.2016)

Firma Kruger&Matz wprowadziła do sprzedaży nauszne słuchawki Street 2 Power Bass. Jest to udoskonalona forma dobrze znanych, wprowadzonych na rynek w ubiegłym roku słuchawek Street. Model Street 2 Power Bass dostępny jest w cenie 199 zł.

Jak podaje firma Kruger&Matz w słuchawkach Street 2 Power Bass zachowano sprawdzony design, natomiast poprawiono zarówno jakość brzmienia jak i komfort użytkowania. Zastosowano zupełnie nowe, profesjonalne 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mają one zapewnić czystszy dźwięk o wysokiej skuteczności. Dla podniesienia wygody użytkowników ulepszono nauszniki. W modelu Street 2 muszle lepiej otaczają ucho nie powodując przy tym ucisku, a miękka ekoskóra dodatkowo podnosi komfort, co redukuje zmęczenia uszu. Street 2 Power Bass zachowują składaną konstrukcję, dzięki czemu można je bezpiecznie przenosić w dołączonym etui.

Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Obudowy wykonano z plastiku. Aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów do zestawu dołączane są dwa przewody, w tym jeden z mikrofonem.

Street 2 Power Bass mają impedancję 32Ω. Nominalna moc to 25mW, a moc maksymalna wynosi 40mW. Czułość wynosi 120dB (+/-3dB). Pasmo przenoszenia rozciąga się od 20Hz do 20kHz. Kable mają długość 1,2m i są zakończone wtykiem mini-jack 3,5mm.

[zdjęcie słuchawek Kruger&Matz Street 2 Power Bass]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl