Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CAR AUDIO SHOW - wystawa sprzętu samochodowego (7.05.2001)

W dniach 19-20 maja odbędzie się wystawa Car Audio Show organizowana przez Man Expo. Impreza jest w całości poświęcona sprzętowi samochodowemu. Prezentowane będą radioodtwarzacze, głośniki, systemy nawigacji satelitarnej, samochodowe systemy kinowe. Wystawa odbywa się w Centrum Targowym Mokotów, przy ulicy Bokserskiej 71 w Warszawie.

W trakcie Car Audio Show odbędą się również Trzecie Oficjalne Mistrzostwa Polski w Car Audio. Zawody odbęda się w dwóch kategoriach: najlepiej nagłośnionego samochodu (najlepsze brzmienie i najlepsza instalacja) oraz najgłośniejszego samochodu (tzn. tego, w którym uda się wytworzyć najwyższe ciśnienie akustyczne). Witryna internetowa wystawy ma adres www.caraudioshow.com.pl.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl