Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Musical Fidelity - wzmacniacz Nu-Vista 300 (1.03.1999)


Począwszy od kwietnia osiągalny ma być nowy wzmacniacz mocy Musical Fidelity - Nu-Vista 300. Wcześniej na rynek wprowadzono już przedwzmacniacz Nu-Vista. Według komunikatu prasowego Musical Fidelity jest to pierwszy wzmacniacz mocy tej firmy w pełni ucieleśniający jej własne kryteria, opracowany od podstaw bez powielania popularnych w branży koncepcji projektowych.

Nu-Vista 300 ma dwie osobne obudowy - jedna mieści zasilacz, druga resztę układu. Wzmacniacz ma wyśrubowane parametry techniczne - zniekształcenia są niskie w szerokim zakresie pasma, dynamiki i dla różnych obciążeń. Według Musical Fidelity Nu-Vista 300 powinna być zdolna do wysterowania wszystkich dostępnych na rynku kolumn głośnikowych, co zapewniają oddawane do obciążenia moce oraz wysoka wartość szczytowa prądu równa 80 A.

Wzmacniacz jest bardzo solidnie wykonany - odlewane radiatory ważą 15,5 kg. Potężne pozłacane terminale głośnikowe pozwalają podłaczyć bardzo grube kable. Wzmacniacz ma trzy transformatory - jeden dla układów sterujących i po jednym dla wzmaniaczy obu kanałów. Celowo nie wykorzystano konfiguracji dwóch monobloków - aby zredukować magnetyczne zakłócenia od transformatorów i zapewnić jednakowy potencjał zerowy dla obu kanałów.

Podstawowe dane techniczne są następujące:
Moc: 300/8, 600/4, 100/2 (odpowiednio W/om)
Czułość: 1,5 V
Impedancja wejściowa: 100 komów
Wymiary: 330,170,490 mm (szer, wys,gł - takie same dla obu części)
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl