Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONUS FABER - zintegrowany system muzyczny Sf16 (19.07.2016)

Firma Sonus Faber zapowiedziała wprowadzenie na rynek zintegrowanego systemu muzycznego (all-in-one) o nazwie Sf16. Ma on wejść do sprzedaży we wrześniu 2016.

Główne materiały wykończeniowe obudowy to lite drewno i szczotkowane aluminium. Wzornictwo czerpie inspiracje z lat siedemdziesiątych, z detalami nawiązującymi do charakterystycznych elementów marki Sonus faber.

Sf16 obsługuje zarówno sygnały analogowe jak i cyfrowe. Do połączeń przewodowych do dyspozycji jest wejście analogowe AUX RCA i dwa wejścia cyfrowe (S/PDIF koncentryczne, Toslink). Z pośrednictwem lokalnej sieci bezprzewodowej można też odbierać sygnał strumieniowany w standardzie Play-Fi firmy DTS. Do obsługi Play-Fi służy bezpłatna aplikacja w wersjach dla urządzeń Apple, Windows lub Android. Aplikacja może łączyć się z głównymi serwisami muzycznymi online, jak również z osobistą biblioteką muzyczną (zgodność z DLNA). Można korzystać z internetowych serwisów muzycznych Tidal, Spotify, Deezer, KKbox, Rhapsody, Songza, Amazon music, IHearthradio, Pandora, Sirius XM, a także radia internetowego. Sieć Wi-Fi może też służyć do zdalnego sterowania.

Obsługiwane są formaty plików MP3, M4A, AAC, FLAC, WAV. Zapewniona jest pełna kompatybilność z plikami wysokiej rozdzielczości do 24bit/192kHz. W przypadku plików wysokiej rozdzielczości DTS Play-Fi przeprowadza downsampling. Zapewniona jest jednak reprodukcja bezstaratnych plików do 16bit/44.1 kHz (z jakością CD).

Zestosowano trójdrożny system głośników. Dwa 5-calowe głośniki niskotonowe o dużym skoku, pracują w ukłądzie push-push, z wykorzystniem technologi zero vibration. Głośniki średniotonowe i wysokotonowe są podwojone: jedna para jest zainstalowana z przodu, druga para znajduje się w tylnej części systemu pogłębiając wrażenie sceny dźwiękowej. Łącznie zastosowano cztery ceramiczne głośniki średniotonowe oraz cztery głośniki wyskokotonowe z jedwabną kopułką 5/8 cala.

Dane techniczne Sonus Faber Sf16:

[zdjęcie systemu Sonus Faber Sf16 - postać otwarta]
[zdjęcie systemu Sonus Faber Sf16 - postać zamknięta]
[zdjęcie systemu Sonus Faber Sf16 - gniazda]
[zdjęcie systemu Sonus Faber Sf16 - klawisze]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl