Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

B&O PLAY - douszne, bezprzewodowe słuchawki H5 (30.06.2016)

Beoplay H5 to nowe, douszne słuchawki bezprzewodowe marki B&O Play należącej do firmy Bang&Olufsen. Są one dostępne w dwóch kolorach (czarny, dusty rose) a ich cena wynosi 1.099 złotych.

H5 są adresowane przede wszystkim do aktywnych użytkowników. Mają wodoszczelną i pyłoszczelną konstrukcję, można je użytkować w trakcie zajęć sportowych. Kiedy Beoplay H5 nie są użytkowane można je nosić na szyi, a połączenie elementów magnetycznych powoduje wyłączenie zasilania i oszczędzanie baterii. Przewód łączący wkładki douszne ma długość 52 cm. Pilot ma 3 przyciski sterujące pozwalające na sterowanie smartfonem i dookólny mikrofon do prowadzenia rozmów.

Zastosowano dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności łącznej 100 mAh. Słuchawki mogą pracować bezprzewodowo z umiarkowaną głośnością do 5 godzin bez ładowania. Po wyczerpaniu baterii można skorzystać z magnetycznego modułu ładującego. Ładowanie trwa około 2 godzin.

Na wyposażeniu jest adaptacja profilu brzmienia do bieżącej aktywności. Obsługiwany jest Bluetooth 4.2 z aptX i AAC. Zastosowano dynamiczny przetwornik o rozmiarze 6,4mm.

Aby uzyskać finalny wygląd aluminium jest poddawane 15 kolejnym procesom, w tym aż 7 operacjom zanurzenia w specjalnych cieczach, co pozwalana na uzyskanie odpowiedniej tekstury, barwy i nasycenia. Na końcu w warunkach podciśnienia powstaje logo, grawerowane przy użyciu precyzyjnego lasera.

W komplecie ze słuchawkami znajduje się stacja ładująca (długość przewodu 125cm), zestaw pianek Comply, zestaw silikonowych wkładek dousznych, zaciski przewodów (3 sztuki) i podróżne etui.

Dane techniczne Beoplay H5:

[zdjęcie słuchawek B&O Play Beoplay H5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl