Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ISOL-8 - kondycjoner PowerLine Chroma (24.06.2016)

W tym miesiącu na polski rynek wchodzi kondycjoner ISOL-8 PowerLine Chroma. Jego cena (dystrybucja Moje Audio) wynosi 3.499 złotych.

Kondycjoner ma gnizado wejściowe typu IEC oraz sześć gniazd wyjściowych. Gniazda wyjściowe są zabezpieczone przed kurzem i zabrudzeniem uchylnymi klapkami na zawiasach. Wszystkie gniazda mają wspólne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Górna pokrywa jest wykonana z cyfrowo frezowanego i anodyzowanego aluminum o grubości 6mm, co ma zapewnić niemagnetyczną i niskorezonansową podstawę. Obudowa ze stali jest lakierowana proszkowo. Okablowanie wykonano z posrebrzanego drutu miedzianego w izloacji z PTFE.

Gniazda wyjściowe są przeznaczone dla różnych urządzeń. Jedno gniazdo ma filtr specjalnie dopasowany do specyfiki ekranów wideo. Trzy gniazda są przeznaczone dla źródeł sygnału. Wszystkie cztery wymienione gniazda mają filtr (transmodal filter) eliminujący zarówno zakłócenia wspólne jak i różnicowe. Dwa kolejne gniazda są przeznaczone dla odbiornków wysokoprądowych, czyli generalnie do wzmacniaczy i korzystają z innego rodzaju filtrowania.

Dane techniczne PoweLine Chroma:

[zdjęcie kondycjonera ISOL-8 PoweLine Chroma]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl