Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WIGG ART - podłogowe kolumny Enzo Premium I (4.06.2016)

Firma Wigg Art wprowadziła do swojej oferty podłogowe, 2,5-drożne kolumny Enzo Premium I. Jest to zmodyfikowana wersja podstawowego modelu Enzo (wersji standard). Cena za parę wynosi 12.000 złotych.

Wymiary zewnętrzne samej obudowy pozostały te same. Bez zmian pozostały też przetworniki. Zarówno głośnik niskośredniotonowy o średnicy 18 centymetrów z impregnowaną membraną celulozową jak i wysokotonowy z 26-milimetrową kopułką i komorą rezonansową pochodzą z firmy Seas.

Inaczej niż w wersji standardowej zastosowano kolce Soundcare Superspikes. Zamontowany na tylnej ściance tunel bas-refleks jest teraz wykonany w całości z aluminium. Krawędź wylotu jest inaczej wyprofilowana niż standardowa rura bas-refleks wykonana z PVC. Również terminale głośnikowe zostały wymienione na wysokiej jakości produkty angielskiej firmy CHK. Część stykowa, do której mocowane są banany lub widełki wykonana jest ze srebra. Konstrukcja terminali zabezpiecza przed obracaniem widełek.

Wewnątrz kolumny też zaszły zmiany, konstrukcja została jeszcze bardziej usztywniona przez zastosowanie grubszych wieńców i w ten sposób drgania obudowy uległy ograniczeniu. W wersja Enzo Premium I zmienione zostały kondensatory na ClarityCap DTAC jak również okablowanie na miedź OFC 6N.

Dane techniczne kolumn Wigg Art Enzo Premium I:

[zdjęcie kolumn Wigg Art Enzo Premium I]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl