Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - gramofon BLP-1 (2.06.2016)

Począwszy od lipca dostępny będzie nowy gramofon Bryston BLP-1. Wraz z zainstalowanym ramieniem i zasilaczem będzie on kosztował na rynku amerykańskim 3.995 dolarów.

BLP-1 to gramofon paskowy z masywnym chassis, pracujący z prędkościami 33 i 45 obrotów. Napęd zapewnia bardzo wysoką stabilność prędkości obrotowej. Ma on niskoobrotowy silnik o dużym momencie. Silnik jest napędzany przez zasilacz Brystona o nazwie BTP-1. Jest to zasilacz typu PWM (pulse width modulation). Talerz o grubości 35mm wykonano z tworzywa Delrin. Na wyposażeniu jest mata tłumiąca. Oś wykonano z utwardzanej stali węglowej, a modularne ułożyskowanie wykonano z ultra-twardego brązu wypolerowanego z tolerancją 0.02mm. Wentylowana plinta eliminuje turbulencje talerza i chroni łożysko przez nieporządanymi wibracjami. Siedmioelementowe, tytanowe ramię ma łożyska ze stali wolframowej. Okablowanie ramienia jest wymienne. Aluminiowe stopki są regulowane. Wyposażenie uzupełnia masywna pokrywa.

Bryston plauje też dalsze eksperymenty, które mają na celu dobór wkładek optymalnie współpracujących z gramofonem BLP-1 i przedwzmacniaczami BMC and BMM.

[zdjęcie gramofonu Bryston BLP-1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl