Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - MB50, odtwarzacz strumieniowy z Play-Fi (31.05.2016)

W czerwcu do sprzedaży ma wejść odtwarzacz strumieniowy McIntosh MB50. Rozmiary urządzenia pasują idealnie do zintegrowanego systemu audio MXA70 oraz do wzmacniacza słuchawkowego MHA100. Cena MB50 wynosi (dystrybucja HiFi Club) 9.600 złotych.

MB50 obsługuje sygnały z kilku różnych źródeł. Do dyspozycji są dwa wejścia cyfrowe (optyczne i koncentryczne RCA). Dwie anteny pozwalają się podłączyć do sieci lokalnej przez Wi-Fi. Oprócz tego można też podłączyć się do sieci korzystając z gniazda USB i adaptera USB-RJ45. Na wyposażeniu jest jeszcze analogowe wejście RCA LR.

Do dyspozycji są zarówno wyjścia analogowe (RCA, XLR) jak i wyjścia cyfrowe (optyczne, koncentryczne RCA).

MB50 obsługuje standard bezprzewodowej transmisji DTS Play-Fi. Standard ten jest udostępniany licencjobiorcom na jednolitych zasadach i można przy jego pomocy tworzyć systemy audio z urządzeń różnych producentów. Dźwięk w Play-Fi jest przesyłany z jakością 16bitów/48kHz, bez stratnej kompresji. Aplikacje sterujące Play-Fi (Apple, Android) pozwalają na odtwarzanie muzyki z plików zapisanych loklanie, a także na korzystanie z internetowych serwisów strumieniowych jak Tidal, Spotify, Pandora, Deezer, Amazon Prime Music, KKBox, QQMusic, SiriusXM, Rhapsody, Songza. Aplikacje obsługują pliki do 192kHz/24bitów.

Jeśli w różnych pomieszczeniach znajdują się osobne systemy audio do każdego z nich można podłączyć po jednym z MB50. Możliwe będzie przesyłanie muzyki do wszystkich z nich jednocześnie. Mając do dyspozycji kilka urządzeń mobilnych, na których zainstalowano aplikację sterującą MB50, możliwym będzie jednoczesne przesyłanie różnej muzyki do każdego z systemów muzycznych.

Na wyposażeniu jest wejście i wyjście wyzwalacza. W zestawie załączany jest zewnętrzny zasilacz oraz pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne MB50:

[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego McIntosh MB50]
[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego McIntosh MB50 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl