Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MASS FIDELITY - bezprzewodowy subwoofer Core Sub (28.04.2016)

Na nasz rynek wszedł bezprzewodowy subwoofer Core Sub kanadyjskiej firmy Mass Fidelity. Cena urządzenia (dystrybucja Rafko) to 1.799 złotych.

Core Sub dołącza do dwóch innych urządzeń Mass Fidelity, które pojawiły się na naszym rynku w ostatnich miesiącach, czyli do odbiornika Bluetooth Relay oraz bezprzewodowego głośnika Core. Core Sub ma być według podanych informacji szczególnie dobrze dopasowany do głośnika Core.

Core Sub wykorzystuje łącznie trzy procesory. Jeden procesor ARM steruje funkcjami oprogramowania i multiroom. Dwa procesory DSP sterują korekcją sygnału wzmacniacza klasy D o mocy 120W RMS. Subwoofer ma jeden głośnik o rozmiarze 5,25 cala i dwie membrany pasywne o takim samym rozmiarze.

Poza łącznością bezprzewodową dedykowaną do pracy w ramach systemu Mass Fidelity, Core Sub został wyposażony w analogowe wejście jack 3.5mm, dzięki któremu może być wykorzystany w każdym systemie 2.1 lub kina domowego. Przy pracy bezprzewodowej maksymalna odległość od Core to 30m, ale zalecany jest zakres 6-9 metrów.

Core Sub posiada pełen zestaw typowych regulacji spotykanych w subwooferach. Można odwracać fazę, regulować częstotliwość odcięcia i poziom wzmocnienia.

W zależności od potrzeb subwoofer można ustawić poziomo lub pionowo, w czym pomogą wykręcane nóżki. Urządzenie jest wykończone w kolorze czarnym. Jego wymiary to 42 * 24 * 14,6 cm, a masa jest równa 6kg.

[zdjęcie subwoofera Mass Fidelity Core Sub]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl