Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EXPOSURE - zmodernizowane wzmacniacze na polskim rynku (22.04.2016)

Od kilku tygodni na naszym rynku dostępne są trzy zmodernizowane wzmacniacze Exposure (dystrybucja Trimex). Modele te mają w końcówce nazwy literę D. Urządzenia dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i tytanowej. Jedno z wejść jest dedykowane do systemów kina domowego i podłączony do niego sygnał pomija regulację głośności. Dostępna jest też opcja zamontowania kart phono (dla gramofonu) lub konwertera CA. Opcjonalny konwerter obsługuje PCM 192/24 bit i ma dwa wejścia - USB i BNC - z automatycznym przełączeniem między nimi.

Wzmacniacz zintegrowany 2010S2D (cena detaliczna 4.780 złotych) ma toroidalny transformator 200VA. Zastosowano kondensatory wysokiej jakości w ścieżce sygnałowej. Projekt płytyki zapewnia krótkie ścieżki dla sygnału i dla zasilania. Zastosowany układ kaskodowy jest odporny na flutuacje zasilania. W stopniu mocy zastosowano tranzystory bipolarne Toshiba. W zestawie jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne wzmacniacza zintegrowanego 2010S2D:

Wzmacniacz zintegrowany 3010S2D (cena detaliczna 7.780 złotych) ma sześć wejść liniowych. Opcjonlanie można podłączyć moduł przedwzmacniacza gramofonowego MC lub MM lub moduł konwertera CA. Oprócz podwójnego wyjścia głośnikowego jest też wyjście liniowe do podłączenia końcówki mocy. Zastosowano kondensatory wysokiej jakości w ścieżce sygnałowej. Projekt płytyki zapewnia krótkie ścieżki dla sygnału i dla zasilania. Zastosowany układ kaskodowy jest odporny na flutuacje zasilania. Szybki stopień wyjściowy bazuje na tranzystorach bipolarnych. Anodowana, szczotkowana aluminiowa płyta czołowa oraz aluminiowa obudowa, doskonale izolująca układ od rozproszonych pól magnetycznych. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna i tytanowa. W zestawie jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne wzmacniacza zintegrowanego 3010S2D:

Przedwzmacniacz 3010S2D (cena detaliczna 4.990 złotych) ma wysokiejjaości przekaźniki do przełaczania źródeł. Stopnie wyjściowe to ukąłd na elementach dyskretnych pracujacy w klasie A. Zastosowano duży transformator toroidalny. W zestawie jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne przedwzmacniacza 3010S2D:

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Exposure 3010S2D]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Exposure 2010S2D]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl